Mod median 2008 - překlady

Nekromancer - skilly a tipy

Překlad z necromancer

Nekromancer, pán smrti a vyvolávač. V terminologii hry je to postava, která má mnoho mocných skillů pro vyvolávání a manipulaci s těly ale žádné skilly na přímou škodu. Zamilujte si ho nebo ho nechte na pokoji.

Základní statistiky

Síla : 15
Dexterita : 25
Vitalita : 20 (70 life)
Energie : 25 (25 mana)

+12 life, +18 mana za úroveň (na úrovni 120 : 1498 base life, 2167 base mana)
Dostává +4 life za bod do vitality
Dostává +6 mana za bod do energie

Preferované zbraně : wand, staff, scythe, knife

Vyvolávací skilly

Váš hlavní zdroj škody - vlastně jediný zdroj - dokud nemáte mrtvolu. Naštěstí jsou vyvolávací skilly dost silné, aby vám ji zajistily.

Název Ikona Efekt
SUMMON SHADOWS skill icon Vyvolává pomocníky s nízkým počtem životů a slabou škodou ale mají auru, která zvyšuje maximum životů a regeneraci života.
SUMMON DARKLINGS skill icon Vyvolá temné pomocníky, kteří jsou velmi slabí a snadno se dají zabít ale jejich síla je ve velkém počtu.
SUMMON RAMPAGORS skill icon Vyvolává silné pomocníky na tankování (zadržení) nepřátel, kteří mají nízkou škodu ale vysokou obranu a mají spoustu života.
SUMMON LAMIA skill icon Vyvolává pomocné duchy, kteří dělají velkou škodu ale nic nevydrží.
SUMMON OVERLORD skill icon Jediný mocný pomocník s aurou, která umožňuje nekrovi vyvolat více pmocníků. Tento skill má prodlevu před dalším vyvoláním.

DEMON BLOOD skill icon Pasivní, umožňuje, aby aura Shadowů zvyšovala také elementální škodu členů party.
BARB WIRE skill icon Pasivní, umožňuje, aby vaši Darklingové odráželi určité procento fyzické škody zpátky na útočníky.
SPECTRAL TORMENT skill icon Pasivní, když je váš pomocník Rampagor zasažen v boji zblízka, ukradne si něco ztraceného života zpátky.
GHOUL TOUCH skill icon Pasivní, umožňuje vašim pomocníkům Lamia zpomalit při úderu cíl o určité procento.
DARK LEGION skill icon Pasivní, zvyšuje bonus k maximálnímu počtu pomocníků, který dává aura Overlord.

Závěr : Tohle je to, co vám pomůže zůstat na živu a zabíjet. Možná budete chtít maximalizovat všechny vyvolávací skilly ale asi nepotřebujete každý pasivní skill. Do těch investujte jak se vám to bude hodit.

Nemusí být vždycky dobrý nápad vyvolat všechny své dostupné pomocníky a poslat je naráz proti nepříteli. Tahle strategie funguje v případě velké tlupy slabých nepřátel, ale když jsou silnější, mohou vaše slabší pomocníky zlikvidovat a tak stojíte před úkolem vyvolat znova po každém boji 30-50 pomocníků. Když se tohle stane, měli byste vyvolat spíše své vyšší pomocníky a zaměřit se více na totemy, které pomohou jejich přežití.

Když jste proti přesile, může být dokonce dobrý nápad vyvolat jen Overlorda a přidat nějaké skilly na vylepšení škody a Unholy armor. Anebo zavalit nepřátele Darklingama a čekat, až se sami utlučou o odraženou škodu.

Krátce, jestli chcete vyvolávací build, o který se nemusíte moc starat, a chcete při hraní sledovat televizi, hledejte něco jiného.

Totemy z mrtvol

Tyhle skilly jsou cílené na mrtvoly, vytvoří hlídku, která buď posílí partu nebo útočí na nepřátele. Hlídka má nekonečné trvání nebo nekonečně výstřelů ale má málo životů a je zničena, když se k ní nepřátelé dostanou. Ochraňujte je.

Název Ikona Efekt
DEATH'S FURY TOTEM skill icon Mrtvolný totem, přidává ohnivou, chladovou a bleskovou škodu ke zbraním party, dokud není zničen.
BLOOD TIDE TOTEM skill icon Mrtvolný totem, zvyšuje o určité procento maximum životů členů party dokud není zničen.
SHADOW WALL TOTEM skill icon Mrtvolný totem, zvyšuje obranu členů party dokud není zničen. Tento skill je na vyvolané pomocníky méně účinný.
ELEMENTAL TOTEM skill icon Mrtvolný totem, zvyšuje o určité procento elementální škodu členů party dokud není zničen
ALPHA TOTEM skill icon Mrtvolný totem, zvyšuje o určité procento fyzickou škodu členů party dokud není zničen

FROSTCLAW TOTEM skill icon Mrtvolný totem, útočí na okolní nepřátele pomocí vln samonaváděcího ledu a mrazu dokud není zničen.
FIREHEART TOTEM skill icon Mrtvolný totem, střílí na všechny okolní nepřátele explozivní firebally dokud není zničen.
STORMEYE TOTEM skill icon Mrtvolný totem, střílí smrtící paprsky rozvětvených blesků na okolní cíle dokud není zničen

MANA TIDE TOTEM skill icon Mrtvolný totem, dává velký bonus k regeneraci many členů party dokud není zničen.

TOTEMIC MASTERY skill icon Pasivní, umožňuje vám vyvolat více než jeden totem najednou. Můžete mixovat různé druhy totemů.

Závěr : Totemy se dají snadno zničit ale to se dá zlepšit zvýšením úrovně skillu.

Totemy mohou ovlivňovat jiné totemy. Např elementální totem může zvýšit škodu Stormeye Totemu a Blood Tide Totem mu dá více životů. Není tak úplně nemožné investovat všechny své body do totemů a čekat, až pomocník něco zabije a pak použít totemy na zabití zbytku nepřátel.

Podpůrné skilly

Různé užitečnosti, které vám umožní vypadat cool, dělat více škody nebo lépe přežívat. Nejsou prioritní ale podívejte se na ně, jakmile vyřešíte problém se škodou.

Název Ikona Efekt
UNHOLY ARMOR skill icon Vyvolá štít okolo vás nebo pomocníka nebo člena party, který absorbuje všechnu škodu kromě jedu. tento skill má prodlevu před dalším vyvoláním.
BLOODY MARY skill icon Když to vyvoláte na sebe nebo přátele, přidá bonus k vitalitě z léčivých lahviček
DARK POWER skill icon Dočasně zvyšuje škodu, kterou dělají členové party, rychlost útoku a dodává crushing blow a redukci obdržené škody.
NIGHTMARE skill icon Prokleje nepřátele, sníží jejich rychlost pohybu, attack rating a zabrání jim v používání magie k léčení.
VAMPIRIC ICON skill icon Útok s nekro-crossbow (kuše pro nekra), který zaměří na cílovou oblast energetický paprsek, který nese škodu zbraně

Závěr : Více škody a šancí k přežití a obzvláště crushing blow mohou velmi zvýšit rychlost zabíjení. A oslabující účinky Nightmare. A plošný efekt sání životy z Vampiric Icon. A Unholy Armor...

Jestliže se chcete pokusit o nějaké uberquesty, investujte do Nightmare. Mnoho uberbossů se léčí, když zabijí pomocníky, a bez Nightmare, které by znemožnilo jejich léčení, nikdy nedosáhnete takové škody, abyste je zabili než něco zabijí vám a znova se vyléčí ...