Mod median 2008 - překlady

Uberdungeony

od verze 1.43
Překlad z Dungeon uberquests

Když jste dokončili hru na obtížnosti destruction, potvory kosíte jako kuželky a přitom ještě stihnete koukat na televizi a přikusovat banán, je čas test ohněm. Mod median 2008 obsahuje speciální oblasti a questy, které prověří, jak dobrá je vaše postava .. a vy, jako hráči. Jsou to dungeony a jejich bossové - to je tato stránka, summon questy a uberlevely. Tak jdeme na to.


Tyhle uberbossy lze najít v jejich speciálních 'high level areas' (oblast pro vysokou úroveň postavy). Obvykle není dobrý nápad tam jít dokud nejste aspoň na stejné úrovni s jejich obyvateli, jinak zemřete (pro obtížnost hatred to je okolo 70))

Všichni uberbossové a jejich minioni jsou imunní na zchlazení a zmrazení, a minioni nemohou být konvertováni. Jestliže máte build založený na konverzi, můžete najít nějaké normální potvory a zkonvertovat je, aby za vás s bossem bojovali.

Pozn SuE: V originálu jsou uvedeny statistiky potvor ale pouze pro obtížnos t Hatred, a v podstatě má smysl tam chodit až na obtížnosti Destruction, kdy padají ty bonusové věci. Pokud vás ty statistiky přesto zajímají, kukněte do originálu


I. Dungeon Uberquest - Creature of Flame (snadné)
Tenhle boss je umístěn v Aktu 2 Ancient Tunnels (Lost City).
Creature of Flame může používat Forked Lightning.
Horazon's Familiar mohou používat Charge a kouzlí Forked Lightning při zásahu
Soul Burners mohou používat Bloodstar a kouzlit Lower Resist při úmrtí .
Soul Burners vyvolávají oblak jedovatých koulí při úmrtí.

'Tohle je zakázané místo. Vrať se odkud jsi přišel a zachráníš si život'

Tento první uberquest představuje quest, který byl odstraněn z Diablo 1. Horazon (také známý jako skutečný Summoner) vyvolal mocného demonlorda, který se ukázal být příliš silný na to, aby ho zvládl. Podařilo se mu ho chytit do pasti ve svém arcane sanctuary ale nemohl ho porazit, a téměř ho to zabilo. Ani Horazon ani démon vás tam nechtějí, tak neočekávejte ani z jedné strany přátelské přijetí. ...

Strategie : Žádná raketová věda, jen zabijte ty dva bossy. Jako ve všech uberquestech byste tam neměli vkročit hned jak najdete vchod. Potvory jsou na levlu 53-55 (v Hatred) a snadno zničí jakoukoli postavu na nižší úrovni.

Tip : Možná byste měli maxovat své resistence na oheň a blesky. Již v Hatred dělají oba bossové s Forked Lightning škodu 250

Loot : Horazon's Familiar a Creature of Flame dávají slušné věci na všech obtížnostech. Když zabijete Creature of Flame v obtížnosti Destruction, získáte Horazon's Focus.

Horazon's Focus
Keep in Inventory to gain Bonus (abyste měli ty bonusy, musíte to mít sebou v inventáři)
Required Level: 40
(3 to 5)% Life stolen per Hit
(3 to 5)% Mana stolen per Hit
-50 Defense
+(21 to 25) to all Attributes

Pozn. Horazonův hologram je tam jen na dochucení a nedělá nic.


Screenshot Creature of Flame


II. Dungeon Uberquest - Infernal Machine (úskočné)
Tenhle boss je umístěn v Aktu 1 The Pit Level 2 (Tamoe Highland).
Infernal Machine si může na pomoc vyvolávat náhodné potvory.

Tento quest spočívá ve zničení speciální palebné věže, která je v malé podzemní jeskyni a vyvolává si náhodně potvory z Worldstone, které rychle útočí. Pohybujte se rychle, čas je proti vám.

Strategie : Běžte na bosse, jinak si vyvolá další a další potvory a bude těžší a těžší se k němu dostat, a zničit ho. Ale jestli potřebujete experience, ten zástup potvor je dobrý způsob, jak je získat.

Loot : Infernal Machine dává dobré věci na všech obtížnostech ale když ji zničíte na obtížnosti Destruction, získáte Optical Detector.

Optical Detector
Keep in Inventory to gain Bonus (abyste měli ty bonusy, musíte to mít sebou v inventáři)
Required Level: 20
+200 Crafting Points
+2 to Light Radius


Screenshot Infernal Machine


III. Dungeon Uberquest - Death Projector (těžký)
Tento boss je v Aktu 3 Swampy Pit Level 3 (Flayer Jungle).
Death Projector má okolo sebe tlupu Mechaniců.
Death Projector může používat smrtící rotující laserový paprsek.
Death Projector je imunní proti všemu!
Mechanicové mají auru, která ty imunity Death projectoru ruší
Mechanics jsou imunní proti všemu !
Death Projector a jeho Mechanici se uzdravují, když Mechanici něco zabijí.

Swampy Pit slouží jako testovací laboratoř pro Mefistovu poslední obléhací zbraň. Death Projector se pomalu otáčí a střílí hrozivý paprsek v plném kruhu okolo sebe. Zbraň je ochraňována osmi mechaniky, kteří jsou imunní proti všem útokům. Neberte sebou žádné pomocníky, protože nepřátelé zasahují tvrdě, a jestliže mechanic někoho zabije, všechno se uzdraví.

Strategie : Ttoto může být vaše první setkání s imunitními štíty. V tomto případě je řešení jednoduché - udržujte aspoň jednoho mechanica poblíž Death projectoru, aby z něho odstranil imunitní štít. .

Není však žádný způsob, jak odstranit imunitní štít z mechaniců. Musíte je prostě ignorovat.

Není tak těžké se vyhnout rotujícímu smrtícímu paprsku, ale měli byste se o to opravdu snažit, protože dělá 70-80K škodu. Jste-li zasaženi, je po vás. Dávejte si pozor i na splašovou škodu, když paprsek narazí do zdi.

Pozn. Necromanceři mohou znemožnit plošný efekt léčení Mechaniců (na (na death projector) pomocí kletby Nightmare. To umožňuje nekromancerům použít své pomocníky bez toho, aby riskovali, že se projector vyléčí, když je nějaký pomocník zabit.

Loot : Death Projector dává slušné věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, získáte Laser Focus Crystal.

Laser Focus Crystal
Keep in Inventory to gain Bonus (abyste měli ty bonusy, musíte to mít sebou v inventáři)
Required Level: 40
Increase Maximum Life (11 to 15)%
Increase Maximum Mana (11 to 15)%
+(6 to 15)% to Experience Gained


Screenshot Death Projector


IV. Dungeon Uberquest - Azmodan (velmi težké)
Tento boss je v Aktu 3 Forgotten Reliquary (Upper Kurast).
Azmodan může použít Conquest.
Azmodan může kouzlit Fire Star při zásahu a léčí se, když něco zabije.
Azmodan projektuje auru nezranitelnosti na okolní potvory.

V tomhle uberquestu je tuhý boss, který těžce zraňuje a emituje auru, která dává okolním potvorám imunitní štít proti všem útokům. Malé prostory v klášteře vám ztěžují přístup k Azmodanovi přes všechny ty imunní potvory, které vám blokují cestu. Azmodan se také léčí, když zabije hráče nebo pomocníky.

Strategie : Zaparkujte jeho miniony někde v bočních místnostech, což je jediný způsob, jak se k němu dostat bez umírání, pokud nemáte boží tankovací schopnosti.
Pozn SuE: když se podaří dostat Azmodana na jednu stranu temple, na druhé strně potvory ztratí imunity, protže jsou už moc daleko od něho.

Pozn. Azmodan se neléčí, když vás zabije některá z jeho normálních potvor. Jestliže jste nekromancer, můžete jeho léčení znemožnit pomocí kletby Nightmare.

Loot :Azmodan dává slušné věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, získáte Azmodan's Heart.

Azmodan's Heart
Keep in Inventory to gain Bonus (abyste měli ty bonusy, musíte to mít sebou v inventáři)
Required Level: 60
+2 to [random skill] ([random class] Only)
All Resists +(31 to 40)%
+5% to All Maximum Resistances
Reduces Vendor Prices 10%


Screenshot Azmodan


V. Dungeon Uberquest - Cathedral of Vanity (nemožné)
Tento boss je umístěn v Aktu 1 Underground Passage Level 2.
Inarius má omračující útok a může pouzívat Guard Tower, Typhoon Sentry a Vortex.
High Cleric Dorian & Gray mohou používat Starburst, Mind Flay, Gamma Field a Doom.
High Cleric Dorian & Gray projektují auru nezranitelnosti na okolní potvory .
Crystal Ball může používat smrtící rotující světelný paprsek.
Crystal Ball projektuje auru nezranitelnosti na okolní potvory.
Nuns of Vanity mají škodu, na kterou neplatí resisty, a působí v čase .

'Kolik utrpení, smrtelníku, vydržíš, než ztratíš tvář?'

Před dávnými časy, padlý anděl Inarius opustil Světlo a v hustých lesích Khjistanu založil kult uctívačů krásy. Mnoho dobrodruhů se pokoušelo získat něco z proslulého bohatství, které má být uloženo v jeho cathedral of vanity, ale žádný se nevrátil. Budeš lepší?

Strategie : V tomto questu si vzájemně poskytují imunitní štít různí bossové. První cíl, který musíte zničit, je Crystal Ball, jediný nepřítel v místnosti, kterého vůbec můžete poškodit. Dávejte si pozor na smrtící světelný paprsek.

Jak odstraníte Crystal Ball, ztratí ti dva High Clerics své imunity. Zabijte je a pak bude Inarius i Nuny zranitelní. Zabít napřed Nuny je dobrý nápad, a pak můžete bojovat tváří v tvář Inariusovi.

Crystal Ball má vždy Teleport, a Inarius má vždy Stone Skin a fyzickou imunitu.

Oblast level 121 - mohou padnout sety

Loot : Inarius a High Clerics dávají slušné věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, získáte Idol of Vanity.

Idol of Vanity
Keep in Inventory to gain Bonus (abyste měli ty bonusy, musíte to mít sebou v inventáři)
Required Level: 80
(21 to 40)% Increased Attack Speed
(21 to 40)% Faster Cast Rate
(21 to 40)% Faster Hit Recovery
(21 to 40)% Faster Block Rate
(21 to 40)% Faster Run/Walk
Cannot Be Frozen

Bonus quest : Inariusova cathedral of vanity byla zničena Mefistem a Inarius a jeho následovníci byli zajati, zmrzačeni a deformováni na groteskní Overlordy, aby sloužili silám Pekla. Jednou možná budete někde schopni vyvolat zmučeného ducha Inariuse, porazit ho a ukrást mu jeho moc (viz Summoning uberquests)...


Screenshot Inarius


6 Rathma square - extrémní

Nové od patche 1.47

Umístění : Ruined Fane (Kurast Causeway)

V dávných dnech, kdy kurast byl centrem civilizace a černá magie nebyla nic, nad čím by se někdo pozastavoval, zde kněží Rathmy - nekromanceři - provozovali své umění. Toto místo bylo opuštěno, když město ovládlo mladé náboženství Zarakum a pohanská magie byla zakázána, a tak se stalo perfektním úkrytem pro Primuse, syna Mefistova.

Strategie : Primus sám není příliš obtížný navzdory svému dálkovému útoku Bladestorm. nože hledají vaši pozici ale dělají menší škodu než jeho normální útok a lze se jim vyhnout a mohou být blokovány.

Problém je v jeho armádě Gore Crawlerů, kteří po několika stoletích sousedství s Rathma square mohou povstat sami z mrtvých. Když tělo roztrháte, trvá proces znovuoživení 10 sekund, behem nichž se můžete pokusit o útěk. Potřebujete něco na kontrolu davu, protže zasahují tvrdě a často.

Loot : Primus dává slušné věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, je šance 1/6, že získáte Spirit Trance Herb.

Spirit Trance Herb
Keep in Inventory to gain Bonus
Required Level: 90
1% Chance to cast level 25 Celerity when Struck
10% Increased Attack Speed
10% Faster Cast Rate
(21 to 150)% Bonus to Attack Rating
Regenerate Life +(11 to 40)


Screenshot Rathma Square