Mod median 2008 - překlady

Uberlevely

od verze 1.43
Překlad z Uberlevels

Když jste dokončili hru na obtížnosti destruction, potvory kosíte jako kuželky a přitom ještě stihnete koukat na televizi a přikusovat banán, je čas test ohněm. Mod median 2008 obsahuje speciální oblasti a questy, které prověří, jak dobrá je vaše postava .. a vy, jako hráči. Jsou to dungeony a jejich bossové, summon questy a uberlevely - to je tato stránka. Tak jdeme na to.


Všichni bossové jsou imunní na chlad a zmrazení a nemohou být konvertováni. Jestliže máte build postavený na konverzi, najděte normální potvory a konvertujte je, aby za vás bojovaly.

I. Uberlevel - Kurast 3000 BA (lstivé)

Tento uberlevel se nachází v Aktu 3 Arachnid Lair (Spider Forest).
Všichni Bone skeletoni mají chladový útok.
Všichni Burning skeletoni nají ohnivý útok.
Všichni Horror skeletoni mají blesky.
Shadowgate Totems vyvolávají na svou ochranu další skeletony.
Shadowgate Totems projrktují auru nezranitelnosti na okolní potvory.
Ennead Necromanceři mohou používat Bloodstar, Nightmare a Cataclysm.
Ennead Necromanceři si na pomoc vyvolávají další skeletony.

Tento uberlevel je obrazem nově založeného města Kurast, 3000 BA (Before Akarat), které se nacházelo na hranicl Kehjistani, během mage clan wars (klanové války mágů) mezi klany Ennead, Annuit a Vizjerei. Kurast, neutrální město spojené s Taan, bylo obsazeno Enneady a využito jako vojenská základna. Dokážete město osvobodit?

Tento první uberlevel obsahuje spoustu rychlých nabuzených skeletonů a totemy, které je činí nezranitelnými, a vyvolávají další skeletony. Zmičit ty otravné totemy je zjevně dobrý nápad.

Strategie : podobně jako v Azmodan dungeon uberquestu se musíte vypořádat s jedním cílem, abyste odstranili hromadu nezranitelných potvor. otevřený prostor zde tento úkol usnadňuje ale pořád si musíte dávat pozor.

Loot : Nejlepší věci dávají Ennead Necromanceři, kteří jsou ve městě vždy 3 Pokud máte úroveň postavy 120 v obtížnosti Destruction, můžete dostat slušné věci i z obyčejných potvor.

Vevšech obtížnostech dávají the Ennead Necromanceři prázdné charmy pro třídu postav, a ty mohou být upgradovány, pokud vyhovujete podmínkám Attribute Challenge (nevyužité body statistik)

Také na obtížnosti Destruction mohou dávat Hard Mode Charm, experimentální charm, který zvyšuje obtížnost hry a magic find. Tento charm je vhodný jen pro pokročilé hráče.

Hard Mode Charm
Keep in Inventory to gain Bonus
Required Level: 5
+1 Increased Difficulty
40% Better Chance of Getting Magic Items

* +1 Increased Difficulty dává potvorám o 25% více škody, o 20% více elementální škody, o 40% více životů a o 40% zvýšený attack rating. Charm můžete v kostce zmixovat s červenou (healing) lahvičkou na zvýšení obtížnosti a magic findu nebo s lahvičkou many na snížení obojího.


Screenshot Kurast 3000 BA


II. Uberlevel - Island of the Sunless Sea (težké)

Tento uberlevel se nachází v Aktu 5 Drifter Cavern (Glacial Trail).
Lucion může používat Black Lotus Strike a teleportovat cíl při úderu
Lucion projektuje nezranitelnost na potvory v okolí.
Malic může použít Searing Orb, Wrath, Rain of Bombs, Fire Fountain a Punisher.
Malic's Messenger může použít Forked Lightning a kouzlí Blast Wave on death.
Evil Forces jsou neviditelní, když neútočí, a teleportují cíl při úderu.
Dark Archons jsou neviditelní když neútočí, a přicházejí s tlupou Dark Templars.
Dark Archons hážou kladiva s knockbackem a mohou použít Shadowform.
Dark Templars jsou neviditelní, když neútočí.
Mage Flayers mohou používat Mind Flay.

'Tvá zvědavost bude tvoje smrt'

Před tisíci lety spolu soutěžily dvě náboženství. The Cathedral of Light, založené Inariusem. The Temple of the Triune, které uctívalo tři samozvané svaté duchy - Mefis, Dialon a Bala.

The Island of the Sunless Sea, místo, které hlídají andělé, změnilo majitele mnohokrát. Od sil Nebes k Baalovi a zpět a pak k Temple of the Triune a jeho vůdci, Primusovi, který je znám také jako Lucion, syn Mephistův.

Asi se setkáte s tuhým odporem v tém mlžné ledové jeskyni ale sázka je vysoká - odstraněním Luciona byste zabránili, aby vás začal ohrožovat v současnosti. Udělej to, cestovateli časem.

Strategie : Normální potvory jsou téměř těžší než bossové. mnoho nepřátel je neviditelných, dělají velkou škodu a mají velkou šanci na zásah. na druhé straně, Malic a Lucion by měli být snadá kořist, pokud odstraníte jejich doprovod. Jo a nenechte Luciona, aby vás zasáhl. Ačkoli vám zásahem ubere jen málo života, zbytek bude rychle vysát působením jedu.

Loot : Malic dává dobré věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, získáte Six Angel Bag.

Six Angel Bag
Keep in Inventory to gain Bonus
Required Level: 90
Adds (101-150)-(151-250) Fire Damage
Adds (101-150)-(151-250) Lightning Damage
Adds (101-150)-(151-250) Cold Damage
Fire Resist +(31 to 40)%
Lightning Resist +(31 to 40)%
Cold Resist +(31 to 40)%
Level 30 Meteor Shower (5 Charges)
Level 30 Stormtouch (5 Charges)
Level 30 Glacial Nova (5 Charges)

Loot : Lucion dává dobré věci na všech obtížnostech ale když ho porazíte na obtížnosti Destruction, získáte Sunless Crystal Bird.

Sunless Crystal Bird
Keep in Inventory to gain Bonus
Required Level: 90
-(6 to 15)% to Enemy Fire Resistance
-(6 to 15)% to Enemy Lightning Resistance
-(6 to 15)% to Enemy Cold Resistance
-(6 to 15)% to Enemy Poison Resistance
(11 to 15)% Chance of Crushing Blow
-5 to Light Radius


Screenshot Sunless Sea


III. Uberlevel - Khalimgrad (velmi těžké)

Tento uberlevel se nachází v aktu 5 Infernal Pit (Frozen Tundra).
Nefunguje zde automapa.
Zakarum's Avatary mají kolem sebe tlupy Etherealů.
Zakarum's Avatary mohou používat Thrill of the Hunt a kouzlit Meteor Shower při úmrtí.
Zakarum's Avatary jsou imunní proti všemu!
Etherealové při úmrtí snižují resistence okolních potvor.
Etherealové se léčí, když některý z nich něco zabije.
Lightwell mohou používatcan Punisher a nejdou nijak zabít.

Nebe. Nirvana. Celestia. Říkejte tomu jak chcete. Domov andělských legií, které sledovaly a smály se, když Trojka zničila Sanctuary. Navštivte je a řekněte jim, co si o nich myslíte.

Zakarum's Avatary jsou nepohyblivé ale mají škaredou vlastnost, že dávají okolním potvorám 12%, 22% a 29% crushing blow v každé ze tří obtížností. Navždycky. dokonce i když se dostanou z dosahu aury. To může vést velmi rychle k průšvihu.

Lightwell nelze zabít ale ony na vás mohou rychle kouzlit Punisher. Pokud je to možné, vyhněte se boji blízko nich, protže přímý zásah dělá neuvěřitelné množství jedové škody. Jejich rozmístění je náhodné a liší se v každé hře.

Strategie : Automapa nefunguje, tak se nehrňte moc dopředu, nebo skončíte jako mrtvolka. Etherealové jsou tuzí ale když jednoho z nich zabijete, všichni okolní nepřátelé mají sníženy resistence o 100%, takže další etherealy jde zabít snadněji.

Na Zakarum's Avatary můžete útočit jen když mají snížené resistence. Obvykle jsou ve hře jeden až dva avatary ale občas se nevygeneruje žádný. Musíte začít novou hru.

Loot : Zakarum's Avatars dávají dobré věci na všech obtížnostech ale když je porazíte na obtížnosti Destruction, máte 1/6 šanci, že získáte Zakarum's Ear.

Zakarum's Ear
Keep in Inventory to gain Bonus
Required Level: 110
10% Chance to cast level 5 Thunder Hammer when Struck
+(16 to 25)% to Experience Gained
+2 to Light Radius

Tenhle level je taky dobrý pro získávání zkušeností.


Screenshot Khalimgrad