DiablovoDoupě LITE - texty a odkazy

Střípky - Amazonka

Multishot - jak to funguje, jak se přenáší vlastnosti
joz3f NO takze 75% zo zakladneho dostane samozrejme kazdy sip :-)) keby sa to vydelilo 30 tak by to nemalo zmysel :-) Crushing blow sa generuje na kazdy zasah zvlast tak isto aj ostatne vlastnosti :-)) preto ked hra kravy ama s Goldstrikom vyzera to tak krasne ked pada Fist Of Heavens :-)) (toto mam z vlastnej skusenosti nikto mi to nevyhovori)
dhal: .. damage a všetky doplnkové vlastnosti (crushing blow, atď.) sa týkajú každého šípu samostatne. Spotrebu šípov MS neovplyvňuje, všimni si dobre popis skillu: jeden šíp sa ROZDELÍ na viacero častí, takže 1 výstrel multishotom zoberie len 1 šíp. Je zaujímavé, že MS akoby zvyšoval attack rating. Jednu potvoru síce môže trafiť iba jedna strela, ale keď nezasiahne, tak je tam stále dosť kolegíň, ktoré to spravia miesto nej.


Porazit burizonku ?
z rozsáhlé diskuse vybírám příspěvek o PvP specialisty Tharna:

>Porazit burizonku se rozhodně dá, za několika předpokladů:
- pokud nepoužívá slow (clegsy, atp) a amp, dá se sejmout s melee charakterem
- pokud nepoužívá 2 raveny (mimo Hell) a nechlastá lektvary, dá se sejmout s Orb sorckou
Barbar: nejlepší je asi Dariusův desynco-zerker. Pokud ama nemá full-DR, mělo by to být dokonce velmi snadné s WW (a stačí k tomu víceméně podprůměrná výbava).
Vcelku pravděpodobně by měla problémy s dobře udělaným paladinem (Smite/FoH) i assasinem.
Jenom noobové umíraj na TS a Novu. Nova sorcka je nejlehčí možný duel pro amu a víceméně pro kohokoliv jiného. TS/Nova vypadá velmi dobře, pokud hraješ v pubech, protože tam lidi resisty prostě nemaj (proč - na to se zeptej jich), a když je maj, tak mají Anya bug. Když jsem hrával v pubech, ani jsem TS nepoužíval, bylo to moc lehké. Jenomže s TS/Novou tvrdě narazíš, pokud začneš hrát proti lidem, co to umí.
Pokud je něco použitelné, tak je to Orb. A proti dobře zahrané Orb sorcce nemá burizonka víceméně nárok (pokud má přiměřený absorb), protože Buriza je strašně pomalá.


Jak přinutit Anyu aby dala oštěpy amazonce.
Nechte si v inventory jen 3 políčky na oštěpy a běžte k Anye. Zkoušejte to několikrát až vám konečně dá oštěpy (javeliny), protože na spear nebo luk nemá místo..


co soketnout do burizy?
co člověk, to názor, nechte se inspirovat


HC amazonka -jaké brnění a je potřeba defense?
dozvíte se ,že nejlepší je asi lionheart a co říká k defense Kundihrabka?

Defense je u amy naprosto zbytecna.
Bowazon to muze resit pres knockback nebo freezing arrow takze se k ni nic nedostane.
Javazon to resi pres blokovani stitem.
Spearazon je u krav zatim mrtvy pripad, ale pokud by nebyl ten bug u fendu tak tam v pohode prezije i ona. Nerikam, ze se to neda, ale moc si tam nezahrajes.