DiablovoDoupě LITE - texty a odkazy

Střípky - Assassinka

Weapon block - charakteristiky
Tak po tomhle jsem dlouho pátrala, jen stručně:
Weapon block je vždy aktivní, i když běžíte a nesnižuje se šance na blok při běhu jako u štítu. Blokování trvá 3 framy a asska se asi nedostává do block locku. Weapon blok nezávisí na dexterity, takže kvůli tomu tam nemusíte investovat. Funguje proti Smite podobně jako dodge.


Asska a její weapon block
Rychlost blokování je 3 framy podle Runavala, a podle tabulky zveřejněné v téhle diskusi by musela mít 35% FBR (rychlejší blokování) aby se dostala na 2 framy, což je zdá se nedosažitelné, (guardiana angel má jen 30%). No aspoň je o starost míň, nic s tím nenaděláte :-)


HC asska -jaký build, skily a proč

kundihrabka: Ta asn co mate ve strategiich je dobra a pokud ji trosku pozmenis skilly a vybavu tak mozna prezijes i u krav kdyz bude nejaky minilag.
Otazku jestli C/C nebo C/S si musis vyresit sam. Me osobne pripadne pohodovejsi mit dva drapy, protoze z toho mas jen same vyhody.
…Dal jsem ji max weapon block. Rozdil mit 50%sance na blok a nebo 60% je hlavne u krav velice propastny. Hlavne tam budes potrebovat velky life leech a nejakou % redukci dmg. Jak tohle nemas tak se to hrat sice da, ale pokud te kravy trosku osekaji tak pak musis v prve rade dosat life a az potom nabijet tiger (fenix) a tohle pak docela zdrzuje. Ta moje asn v pohode prezije v plnem obkliceni krav (tedy tech co jsou normalni, ne tech s might apod) aniz by musela nabijet cobru a tohle ta v tom navode nema sanci dat, protoze ma slaby life leech a skoro zadnou redukci.
S resistama si nedelej starosti ono to de vzdy nejak vymyslet.
Peter: Keď si chceš zahrať s asskou vo veľkej partii, tak potrebuješ 2 clawy. Najlepšie 2x Bartuc. Zdá sa, že Bartuc nemá na Realme moc veľkú hodnotu. Ja som dostal dva úplne zadarmo od jednej dobrej duše :-) Btw. pokiaľ je druhý Bartuc ethereal, tak sa ti bude znižovať jeho durability aj keď s ním neútočíš. Zrejme sa opotrebováva pri blokovaní. Keby si nezohnal Bartuca, tak máš problém, pretože Dragon Tail bude na Hell príliš slabý a musíš sa preorientovať na Phoenix Strike. Str a dex stačí na 79 pre Bartuc a všetky ostatné body do vitality. Weapon Block stačí pre celý Hell na lvl 10, v cow leveli asi treba viac. S resistami som nemal problémy. V najhoršom prípade môžeš dať do druhého clawu resi-jewel. Nutne musíš mať Martial Arts aspoň okolo lvl 30 a na to potrebuješ rukavice +2-3 to MA a na hlave nejaký rare circlet +1-2 assa skilly, môže byť i helma Lore alebo Sazabis basinet... Ja som kúpil skvelé rukavičky s +3 to MA a +11 dex, ale pri odstraňovaní problému Player not found mi nenávratne zmizli z inventára :-( Tak som používal craftové s +2 to MA. Ako brnko je najlepší Lionheart, na kravy asi Shaftstop. Ja som zvolil radšej Smoke kvôli resistom. Inak na Hell cow runy asi potrebuješ i skill charmy, inak nebudeš dosť rýchlo zabíjať vo veľkej hre. To bol i jeden z dôvodov, prečo som s vami nechcel posledne hrať cow runy. Tá moja asska už proste na konci Hellu mlela z posledného.