DiablovoDoupě LITE - texty a odkazy

Střípky - Druid

Mam werewolfa a na helli zacinam mat problemy s imune to physical priserkami! z diskuse...

sir.frederik: Ja doporučujem:
1 - Baranar's Star(je to možno najlepšia zbraň)
2 - Tiamat's Rebuke(výborný štít)
3 - Zbrane s najsilnejšími prefixami
Hibernal (25-45 - 91-140 - cold damage), Condensing (121-170 - 181-240 - fire damage), Shocking (1 - 361-480 - lightning damage)
pozor! musí byť čo najrýchlejšia a poisom dmg nie je vhodná...
Peter...: Ak nemáš hore uvedené unikáty, tak stačí si kúpiť condensing/shocking wand. Má síce nízku durability, ale na prechod cez Arcane Sanctuary alebo Bloody Foothills to stačí. Ja som mal s werewolfom problém iba v Travincale s Councilmi, inak to bola viacmenej pohoda a zabíjal som na Hell skoro všetky mrchy.
A do druhej ruky si vezmi akýkoľvek štít s 3-mi socketmi a daj tam jewely s elemental damage.
...A dále se v diskusi probírá výbava pro druidy


Buriza a medvěd Začlo to jako obchodní thread, potom jako diskuse o tom, proč někdo nemá rád burizu a amazonky vůbec, a co teda s tou burizou ...a skončilo jako propagace medvěda s burizou ..:-)

SuE...udělej si medveda s burizou - funguje to jako melee zbraň, investuj do dex ,tim snížíš problémy s AR a zvyšuješ damage, mrazí to při uderu s vyšší pravděpodobností než při střelbě..., má to slušnou cold damage na PI ...nemá to chybu. A protže budeš mít slušný AR, mužeš mu dat oak a nejsou problemy s životama :-))
.. bolty mit musi ale neubyvaji, on je tim proste mlati po hlave :-) ale damage je jako pri strelbe. Utok mam max maul (20), a leechuju pres hunger (7-8), a hodne a skoro vzdy poutzivam shockwave (10-12), lyc max, werebear maxuju ted, oak 20 i s vecma ,bodu asi 17 , liana na zivot 1
Klasicky medved samotar.
Da se to i s vlkem ale u medveda to resi jeho hlavni problemy. Oba jsou s ni silene rychli, protze u druida shapeshiftera se nejak jinak pocita to zrychleni na zbrani (a na buri je 80%)


Ik kladivo nebo silence ogre maul pro werevolfa?
a Dhalovi se zdá lepší Silence Ogre maul, kukněte proč.