DiablovoDoupě LITE - texty a odkazy

Střípky - Nekromancer

Iron golem
přehled zděděných vlastností z předmětu, ze kterého byl vyroben, kukněte


Goldfind nekro
Bradosol popisuje jak zbohatnout - na nekra se nahážou věci co přidávají penízky, na pomocníka s thorns aurou taky ("Ali Baba, Chance, Wealth, Rhyme, Goldwrap, helma s perfekt topazem, +2 summon 35MF ammy, dwarf star... nádhera. Pomocník má 4 perfekt topazy v brnění, 3 v helmě, meatscraper"). Sežene se pár revivů a jde se na lup. Potvory rozmáznuté o thorns dávají zlato podle nekrovy výbavy, pokud se rozmáznou o pomocníka nebo jim trošku pomůže, přičítá se i jeho goldfind
Mechanismus, jak to celé funguje (kdo dostane kredit za zabití a kdy), vysvětlil Jarulf zde


nekro v CS
V téhle diskusi se dozvíte, že nekrova kletba amplify damage není dobrá volba pro chaos sanctuary , pokud hrajete v partě, měl by zde nekro raději konstantně udržovat life tap, pak si IM ani neškrtne.


házecí nekro podle Dhala
musí řešit problém s AR, neměl by spoléhat na fyzickou damage ale na elementální a jedovou z věcí, a používat Lower resist , teror, kostěné mágy a fire golema. Ideální zbraní je asi házecí nůž s ITD. Zaujalo vás to ? tak na co čekáte, klikněte na ten odkaz :-)


Fire golem, damage aury a výbuchu tentokrát já :-)
100 fire damage + 100 fyz damage v dosahu 4 yardy při chcipnutí, nemění se to s levlem golema ani obtížností
Holy fire damage je docela nízká, okolo 30 damage na levlu 20 golema, není ovlivněna golem mastery. Ta aura vybudí blesky u LEB :-((.
Fire golem dělá pěstma fyzickou damage, což je v podstatě bug, měl by dělat fire, je pomalej a má nízký AR, takže se málo trefuje. Je ale nejlepší štít.


Rozdiely medzi Amplify dmg a decrepify podle Dhala

- Amplify dmg znižuje fyzické odolnosti o 100%. Na normal a NM je to to isté, ako nárast damage o 100%, ale na Hell, kde majú mršky 50% resist proti fyzickým zraneniam je to až o 200% nárast zranení, pretože fyzická odolnosť sa zmení z +50% na -50%.
- Decrepify znižuje fyzické odolnosti o 50% (teda 1,5 X navyše dmg na normal a NM, 2X na Hell), spomaľuje o 50% a znižuje damage potvor o 50%.
Decrepify je teoreticky lepší skill, ale necrovia radšej používajú AD - s vyšším skillom rastie plocha ktorú pokrýva a trvá dlhšie. Ani jeden z týchto skillov neznižuje physical resist fyzicky imúnnym potvorkám, Decrepify ich ale spomalí a zníži ich útočnú silu.