Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Jeden nekro a jeden větrník

Středa, 27. září 2006   Diablo2LOD
Tentokrát jsem lovila v jiných vodách, oba buildy pocházejí z baronsbazaar, což je legit trade komunita, ale kromě obchodování si i hrají :-)

Corrupted televangelist od Morzas je nekro, který používá runová slova EDGE (dává thorns) a INSIGHT (mana) spolu s Amplify, Skeletal mages, Golema a Revivy, případně ještě Corpse explosion.
Edge můžete dát třeba do Demon crosbow a dělat bowmancera a Insight dát pomocníkovi z aktu 2, nebo si vzít do packy polearm a jít do boje zblízka a Edge dát lučištnici z prvního aktu. Pokud si zvolíte pomocníka z aktu 2, měl by mít nejlépe auru Prayer, ale nesmí mít Defiance ani Holy freeze.
Podstatou buildu je, že nepřátelé, na které hodíte Amplify, naběhnou na kostry nebo revivy, dostanou škodu od thorns, a těch pár, které to nedodělá, zlikvidujete přes Corpse explosion. Proto není u tohoto buildu vhodné decrepify – chcete, aby nepřátelé utržili tu škodu rychle. Proto taky nechcete skeleton warriors – mají moc velkou obranu, zpomalovalo by to.
Na weapon switchi můžete mít třeba Demon limb pro Enchant a hlavně Attack rating, jste-li bowmancer. Podobný build už tu kdysi byl ale odkaz na něho momentálně nefunguje.

A ještě odkaz na Wind druida od Chaotix – je to spíše výčet věcí a skillů ale i to může pomoci, pokud váháte nad výbavou, nedávno na to byly dotazy ve foru, tuším.

2 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Axxym v 28.09.2006 02:39
hm zajímavý nekro... když by vyvolal Spirit of barbs z Wisp projectoru, bude se vrácená dmg sčítat s thorns?
#1.1 SuE v 02.10.2006 14:59
myslím, že ano

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist