Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Kapitoly 13 až 16 z generování věcí

Středa, 26. duben 2006   Diablo2LOD
Tak zase další kousek z Generování věcí.. Ačkoli to vypadá jako hodně kapitol, jsou velmi krátké ale aspoň to budete mít rychle přečtené a můžete zas hrát. Je to o gamblování, padání run a charmů a questovém dropu. Je to opět přidáno na konec článku, takže prosím skrolujte dolů. příště už bude poslední část .. uff :-)

Provinilé slasti

Sobota, 22. duben 2006   Knížky
- to je ten pravý důvod, proč se už nějakou dobu na webíku toho moc neděje.

Provinilé slasti je knížka od Laurell Hamiltonové, která pojednává o upírech, zombících, démonech a jiných roztomilých nelidech, kteří se tak nějak přimotali do našeho normálního světa - naprosto bezcenný skvělý krvák ve stylu americké drsné školy říznuté Kulhánkem. Hlavní hrdinka je mladá holka, která se živí oživováním mrtvých a sem tam oddělá na žádost policie nějakého upíra .. Tady recenze s trochou obsahu , tady je ukázka začátku knihy A pár hlášek:

Trávím většinu svého života tím, že čelím věcem, z nichž mám strach. A ničím je. Tisíciletá vyšší upírka je sice hodně velké sousto, ale člověk přece musí mít v životě nějaký cíl.

"Nalij na to další svěcenku, než ztratím nervy."
Usmál se, oči mu jiskřily. "Ty nikdy neztratíš nervy. Možná ztratíš život, ale nervy nikdy."

"Tebe jde zabít sakra těžko, Anito."
"Všechno je jednou poprvé. A víc není potřeba."

Nojo, ale na webu je mrtvo skoro týden, a jestli je to fakt dobrá knížka, tak to už je dávno přečtená. To je, ale vyskytl se takový drobný problém s piráty z východu ....

A tak čtu a čtu. V dalších dílech se tam přimotala opravdová nekromancie, démoni, falešný aztécký bůh, triumvirát s upírem a vlkodlakem, hnijící upíři, serioví vrazi, parta submisivních wereleopardů ze SM klubu, hromady mrtvol .. a sex. Jak praví známý citát „Rozum a cit nemůže zůstat v opozici natrvalo“, a tak hodná katolická upíří popravčí Anita postupně přehodnocuje svůj vztah k sexu před svatbou, sexu s vlkodlaky, sexu s neznámými wereleopardy, sexu s upíry a k sexu se všemi současně. A co na to Bůh? Zjevně mu to nijak nevadí, protože Anitin kříž stále zahání upíry a motlitby pomáhají proti démonům.

No nic, musím dočíst další díl ...

Inspirace pro komentáře a hlavičky - odkazy

Sobota, 15. duben 2006   Webovitosti
Vlastně je to dnes tip na zajímavý blog - smileycat.com. Je plný užitečných informací, odkazů i zamyšlení na téma designu, SEO a CSS.

A co že jsem to psala v té hlavičce?

Aha, tady to máte - inspirativní galerie pro stylování komentářů a další galerie pro typografii záhlaví.

Hungry kodiak - úchylný build od SSOG

Úterý, 11. duben 2006   Diablo2LOD
Kde jinde než na themazonbasin byste našli něco tak podivného jako medvěda, jehož hlavním útokem je Hunger - Hunger, který má jen 25% fyzické škody zbraně. A přesto je prý tenhle hladový medvídek jedna z nejlepších mlátiček ve hře.

Klíčem k úspěchu je

-rychlost - dostat se na 4 frame útok s Hunger
-dost fyzické damage aby se dalo sát
-elementální damage
-a hlavně crushing blow - pokud možno 75-100%

Méďa by měl mít hodně FHR, neměl by blokovat - bloková animace je moc dlouhá, lepší je dostat ránu a hned ji vrátit a nasát život zpátky.

Je tam pak popsána výbava a několik variant buildu - s armageddonem, nebo hurikánem+cyclone armor nebo sumoner nebo čistý hladovec.

Tak čtěte - Hungry kodiak druid od SSoG.

Fantasy obrázky

Sobota, 8. duben 2006   Obrázky
Aby vám nebylo líto, že webdesignéři dostali obrázky na hraní a ostatní nic, tak pár, doufejme neznámých, linků pro milovníky fantasy a surrealismu s trochou temnoty.

kazimierz.dzyga - fantasy galerie

aneyeoni - dark, komiks

Hellgate:London v Amazon basin

Středa, 5. duben 2006  
Ano, je to tak, proslulá komunita diablo hráčů a výzkumníků otvírá web a guildu pro Hellgate:London. To je dobrá zpráva pro nás, kteří se těšíme na skvělé kooperativní hry v Hellgate:London v duchu AmazonBasin, a špatná pro ty, kteří zjistí, že diablo už nikdo nehraje, až vyjde Hellgate :-)

Jo a kdybyste nevěděli, o co jde, navštivte můj skvělý, jedinečný a úplně nejlepší (protože zatím jediný ... ehm) web, který podává nejčerstvější zprávy z Hellgate station.

Bylo nebylo - revize

Pondělí, 3. duben 2006   Pokec

Ačkoli je ASS povahou introvert a nejraději tráví čas v osamělé kanceláři, kde si povídá s mrtvými obrazovkami monitorů, které (již několik let) čekají na ekologický pohřeb, občas je nutno komunikovat se světem. I rozeslala uživatelům serveru tuto nevinnou zprávu:

"Dnes se bude dělat revize elektriky a server bude odpojen od sítě.
Jak skvělá příležitost zamyslet se nad smyslem života či zahrát si partičku solitaire! Neváhejte, nebude to trvat dlouho!"

Revize proběhla, server byl odpojený a uživatelé samozřejmě telefonovali, co se děje, protože kdo by četl nějakou poštu. ASS zkontrolovala odeslanou poštu, jestli náhodou na někoho nebéká neprávem a ... ježkovy vočička, na seznamu příjemců jsou úplně všichni!

A tak teď sedí v kanceláři, hryže si klouby, a přemýšlí, co na tento iniciativní návrh na využití pracovní doby řekne vedení firmy...

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)