Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Tak jsme koupily botičky

Neděle, 29. říjen 2006   Pokec
na podpatku, černé, společenské. A dozvěděla jsem při tom od dcerušky leccos.

Prý po mně podědila všechny špatné vlastnosti, mezi jiným i širokou nohu a dlouhý palec, a proto nemůže nic koupit, protože všechny boty se dělají pro žížaly. Vážně je široká noha špatná charakterová vlastnost? Je fakt, že když jsme marně procházely obchody, tak jsem o tom začala vážně přemýšlet.

Až nakonec, nakonec je uviděla.

"Ten podpatek je moc vysoký, rozbiješ si čenich", varovala jsem ji s mateřskou láskou.

"Jsou nádherné, a asi se na nich zabiju, ale aspoň budu před smrtí krásná", odvětila, když se v nich procházela před zrcadlem.

Njn, každý máme své priority :-)

Nikdo není dokonalý

Sobota, 21. říjen 2006   Diablo2LOD
ani v pekle a dokonce ani blizzardi ne :-)

Dnes jsem našla tento seznam diablo bugů, otázka je, zda aktuálních v současnosti, protože tam zmiňuje i Marrowalk bug. Asi by to chtělo odbornou revizi :-)

Přesto však poměrně smutné čtení. Mám to přeložit?

Naše malé křižácké války.

Pátek, 20. říjen 2006   Pokec
V pátek 13. byl den, který asi většina lidí nezaznamenala jako historicky zajímavý, ačkoli je to výročí dne, kdy byla zlomena moc křižáckého řádu Templářů. (Já to zjistila, protože Templáři mají svou roli ve hře Hellgate:London, tak můžu předstírat vzdělanost).

Templáři, zavšivení, nemytí a nadržení, šířili víru ohněm a mečem, přesvědčeni o své nadřazenosti nad těmi druhými, nevěřícími psy.

Ačkoli oheň a meč k prosazení názoru už moc nepoužíváme, a většinou nevěříme ničemu a v nic, ta potřeba podusit ty, kteří jsou jiní, či mají dokonce odlišné názory, ta v nás zůstává.

A tak tvrdíme, že kdo volí ODS, je zloděj, kdo volí ČSSD, je nefachčenko a lempl, kdo jezdí v metru je socka, kdo souhlasí s R.H., je jeho přicmrdovač, a kdo nesouhlasí, je tupé stádo.

Včera jsem se dokonce dozvěděla, že kdo se třikrát denně nesprchuje, je prase, a kdo se sprchuje víc jak jedenkrát denně, je neekologická svině (zvolte si svou skupinu), kdo si neholí podpaží a kdoví co ještě, je necivilizovaný barbar (i páni by prý měli .. hehe, už na vás došlo). A kdo používá windows nebo IE, je lama.

A všichni ti „oni“ jsou samozřejmě blbí.

Tak jsem přemýšlela, jakou skupinu, kterou bych mohla napadat, bych si měla zvolit, když žádná z výše uvedených mě nevzrušuje, až jsem si vzpomněla, že vlastně jednu, a velkou, mám už dávno: Kdo nehraje Diablo, je asociál, kterému nezáleží na osudu lidstva!

Tak se přiznejte, kdo si ten článek, který je z dob, kdy z návštěvníků tohoto webu nepatřil nikdo k "těm druhým", pamatuje?

Chaotický ďábelský rozcestník

Pondělí, 9. říjen 2006   Diablo2LOD
jak jsem slíbila, tak jsem spáchala. Do pekel vede nová cesta, dlážděná velkým předsevzetím, že v tom chaosu uklidím. Jak ale uvidíte sami, entropie opět zvítězila.

Rozcestník je na adrese http://diablo2.suewebik.net/.

Je rozdělený do dvou částí - první je klasická (byť ne úplná) mapa webu, která obsahuje všechny důležitější články ze suewebiku, druhá část je pokus o setřídění hromady odkazů na české, slovenské a anglické weby podle témat, tak, abyste se co nejrychleji dostali k cíli.

Tak to prosím vyzkoušejte a djte mi vědět, jak se to používá, a co byste chtěli zlepšit.

Teď ještě musím dodělat skilly pro nekra, sorcku a paladina a pak k nim postupně přidám nějaké popisy a tipy.

Budoucnost není tak černá

Sobota, 7. říjen 2006   Diablo2LOD
Psal mi Matýsek, že se dohodl s Horadricem o převodu domény diablovodoupe.cz na sebe. Po převodu už nebude moct pipni.cz dělat žádné ofuky a web bude převeden k jinému hostingu, a Matýsek ho pak zaplatí. To bude asi až ke konci roku. Forum diablovodoupe.cz tedy určitě zůstane zachováno. Zda a jak budou obnoveny informační stránky, bude věcí dalšího jednání.

Abychom dále netříštili své ďábelské úsilí, žádám vážené návštěvníky prozatímního fora zde na suewebiku, aby se přesunuli s dalšími diskusemi na forum diablovodoupě. Zdejší forum zůstane jako archivní informační zdroj zachováno, protože i za tuto krátkou dobu jste zde stačili napsat spoustu užitečných poznatků, a vůbec, jste skvělá ďábelská parta, a doufám, že se na foru diablovodoupe opět všichni setkáme.

Protože si už několik lidí stěžovalo, že je hlavní stránka nepřehledná, hluboce jsem se zanyslela a rozhodla se vyrobit komentovaný ďábelský rozcestník na adrese diablo2.suewebik.net, který usilovně tvořím (ještě tam nic není) .. ale jak se znám, stejně to zas bude chaos ...

A prosím, nakukněte kriticky na sekci Amazonka, na které jsem si zkoušela, co všechno bych u každé postavy chtěla v odkazech mít - tabulku skillů (na to se prosím kriticky podívejte taky, je udělaná až do levlu 35), odkazy na tabulky užitečné pro danou postavu, a pak odkazy na české i anglické návody.
Takhle nějak podobně by měly vypadat odkazové sekce všechny postavy tady na suewebiku.

Pro základní informace o questech, věcech a potvorách pro vás najdu nějaké jiné hezké weby, než se vyřeší stránky diablova doupěte.

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)