Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Vector magic - zas jedno udělátko online, a posterwhore jako přídavek

Čtvrtek, 29. listopad 2007   Webovitosti

upravenypuvodni Profíkům se to asi nepomůže, protože ti mají své nástroje už dávno nahamouněné na kompu ale přiležitostní weboví a obrázkoví patlalové možná ocení online converter bitmapových obrázků na vektory. Třeba pro logo nebo i pro fotku na web - vectormagic.
Nahrajete obrázek, vyberete o co se jedná, zvolíte požadované detaily a je to. Uložit se to dá jako vektor nebo i jako png. Navíc můžete i v průběhu "vektorizace" obrázek editovat, například já jsem okolo věže umazala mraky, protože byly moc "vrstevnicové" (viz obrázky vpravo - první je orig, druhý upravený)

No a jestli obrázky radši prohlížíte než upravujete, navštivte web posterwhore, kde najdete odkazy na weby s plakáty, vedle v bočním menu jsou i nějaké designy, fotky nebo art, to vše je tvořeno systémem "komunitního blogu" aneb přidejte, co se vám líbí, ať se pokocháme. Sleduju to asi týden a pomalu se to rozrůstá, a zatím jsou tam většinou zajímavé odkazy. Může z toho být úspěšný projekt nebo zas další galerie zapadlá v prachu, jak už to u komunitních webů bývá, ale i to, co tam je teď , oko potěší :-)

Vůně pro vaši .. ehm

Čtvrtek, 22. listopad 2007   Pokec

Já se snažím tady moc nebrblat nad tím, kam ten svět spěje, a když su otrávená, tak radši nic nepíšu, ale teď nejsu otrávená, teď su zmatená jak lesní včela ... po všech těch letech.

Zas jednou ke mně pronikla kulisou výstřelů a skřeků pekelných potvor televizní reklama. Odehrává se to na záchodě, kde si dvě agilní (zřejmě po dávce extáze) dámy vyměňují své intimní zkušenosti .. Ne nejedná se o sex ale o intimku. To je teď nutné, abyste byly in, a budete se cítit svěží, má to totiž vůni, vlastně si můžete vybrat ze dvou druhů vůní, které vaši ... eeh ... vaše kalhotky .. udrží svěží po celý den!

Ale možná to tak nemysleli, možná si dámy chodí na záchod čichnout osvěžení? Ale ty dámy byly opravdu svěží, tak rychle kdákající slepici normálně nevidíte.

D2: Jak dlouho trvají některé efekty

Úterý, 20. listopad 2007   Diablo2LOD

se řeší, jak jinak, na AB, a já jsem se konečně vymotala z osidel Pekelné brány, abych mohla svým opuštěným ďábelským spolubojovníkům přinést nějaké zprávy :-)

 • Prevent Monster Heal
  12000 frames, tj 480 s
  zruší se, když je potvora zasažená útokem, který nemá PMH
 • Open wounds
  v1.09 4sek, v 1.1x 8sek
 • Lower enemy resist by xx% (na věcech jako Infinity)
  funguje pro každý útok pro toho, kdo má tu věc
 • Slows target by xx%
  30s nebo dokud zpomalená potvora neudělaá úspěšný zásah
 • -enemy defence, -enemy defence by xx%
  funguje pro každý útok pro toho, kdo má tu věc
  -enemy defense per hit - efekt se sčítá pro každý úspěšný zásah

Ony Open wounds v 1.11 jsou celé jinak, ale o tom zas příště, teď už hezkou dobrou ďábelskou noc :-)

Hluboká úvaha o hraní, metalu, a pravé a levé ruce.

Pondělí, 12. listopad 2007   Pokec

Posloucháte při hraní her hudbu? Teď nemyslím skřeky a zvuky ze hry ale nějaký ten metálek z Winampu, který sice herní zvuky přehluší, ale zas dobře vybudí agresivitu.

V Diablo2 to byla jasná volba – metal, protže po všech těch letech už člověk všechny dialogy a vřesky znal, a hlavně když jste si to za sebou vyčistili, zůstala oblast čistá, nehrozilo, že na vás zezadu něco skočí.

Teď hraju Hellgate:London, a tam je to jiné, klidně se za vámi z chodby, kterou jste už prošli, nebo ze země, kde se vezmou, tu se vezmou, jen tak se vyhrabou, objeví nějaké potvory, a je třeba býti ostražitý, abyste nedostali na budku.

A tak jsem hudbu zavrhla, a do sluchátek pustila zvuky ze hry. Ona je tam i nějaká hudba, která se spustí, když jde do tuhého, nebo když se daří vraždění, jako prémie za dobře vykonanou práci.

A tak si v pohodě hraju, hrnek s kávou u levé ruky, kterou mám na myši, ale v klidných chvilkách (není jich moc, pravda), se dá rychle usrknout, pravou rukou ovládám šipky a hot klávesy, a jdu tunely ze stanice, všude ticho, jen ozvěna kroků, sem tam nějaký táhlý sten neznámé příšery (asi sežraní revizoři nebo tak něco), a najednou „Vraaauuuumpf“ – ze země vyskočí tlupa fellborů (v českém překladu „Vrtouchové“), a já doslova nadskočím na židli leknutím, myš opíše pohyb, který se podobá Brownovu pohybu rozzuřeného sršně, a jak již tušíte, kafe končí na zemi. Postava zmateně stojí, ale jen chvilku, protože za chvíli je po ní. Kafe jsem z koberce vytírala snad 20 minut (on to byl turek s lógrem, chjo) a ruce se mi třásly po prožitém leknutí, no stojí mi to za to?

Jasně že jo, ale už žádné šoky, nechci zkolabovat kvůli nějakým smradlavým podzemním potvorám.

A jedem, Gamma Ray do sluchátek, běžím po chodbě, přede mnou Shock minion (česky Skořepný šokátor, ehm), není kam uhnout, radši se posunu zpátky k rohu, abych mohla uhýbat před jeho salvami. Couvám a najednou buch buch, postava je omráčená, za zády jí museli už před nějakou dobou vyskočit Fellborové, které jsem samozřejmě za zvuku metalu neslyšela, a teď se na ni vrhli, a za chvíli už leží na zemi, vedle slušivého pomníčku. „A do háje“, vykřikla jsem rozhořčeně (upraveno pro čtenářky dámských románů) a mávla jsem zoufale pravou rukou, a sklenka červeného vína, která byla bezpečně zaparkována na pravé straně jako prevence před myším šokem (viz osud kávy), se obloukem snesla k zemi, a její obsah vystříkl na stěnu. Koberec jsem vytírala jen chvilku, sklenka zůstala celá, stopy po akci zůstanou na stěně jako memento až do dalšího malování.

A jaký je závěr?

Hraju teď bez hudby, protože ať děláte, co děláte, peklo vítězí a postavička stejně umřela, ale to červené víno na zdi je mnohem horší než nějaké kafe na koberci. A taky teď piju místo červeného slivku, protože bezbarvá tekutina nezanechá stop, a vůně švestek může celkové atmosféře obývacího pokoje jen prospět :-)

Jo, hraju, jo, su závislák, jo, je to stereotypní, jo, je to bez invence, jo, je to tupá rubačka .. skoro jako diablo. Překvapuje to někoho?

Ale už jsem v 5..aktu, dnes nebo zitra to snad dohraju, a pak se zas vrátím na zem, tak se na mě nezlobte, že tu není co číst, a zkuste si třeba něco zahrát, třeba .. .třebaaaa … hellgate:london?

Dobře uleželé odkazy

Sobota, 3. listopad 2007   Webovitosti

Njn, trošku to flákám, ten velký webdesignér ze mě stejně nikdy nebude, jak psal Filosof, že se nesmí při TOM hrát počítačové hry a chlastat. Ale já nejsem webdesigner, který si hraje, já jsem hráč, který si plácá webíky, a vyšlo Hellgate:London, a tak si hraju, a jen občas krhavým okem obhlédnu okolní svět :-)

Tak ty odkazy, které se mi nahromadily v záložkách:

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)