Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Jak jsem neudělala pokrok

Pátek, 19. září 2008   Pokec

Celý týden jsem se tu moc neukazovala, protože jsem měla hromadu práce a hlavu plnou představ o zářné budoucnosti našeho informačního systému, jehož upgrade konečně dovede firmu do 21. století, a uživatele a jejich myši do klikacích orgií, které jsou symbolem pokroku a zjednodušení práce (ehm, no comment, pls).

A tak jsem tak různě šmejdila a šudlila a přípravy konala, že o víkendu nastane ten dlouho očekávaný zlom. Jenže včera se zjistilo, že to není ještě úplně připravené, a ačkoli jsem chaotik a živel, nejsem sebevrah, a tak jsme to museli odložit. Jojo, žila jsem zbytečně.

A co na to uživatelé? Co byste čekali? Zklamání? Tss, nelžeme si do kapsy. Prý ty písmenka v oknech jsou malé (zvětšete si písmo, tady), prý je to moc nalepené ke kraji (njn, s tím nic neuděláme, holt ještě neobjevili padding), prý je to moc pomalé (to už tak klienti bývají ... ale to je ten pokrok přece!), prý to má jiné ovládání (jojo, musí se mačkat myší ucho místo klávesových zkratek). A dobře, že se to odložilo, to prý zas bude zmatek, oni si musí na tu myšlenku teprve zvyknout (ehm, a co ten projekt, co se několik měsíců řešil?)

Zkrátka a dobře, uživatele mnohem víc zajímá, kdy bude zpátky z opravy jejich oblíbená tiskárna, než nějaký pokrok … a tak mám teď zase čas na hraní :-)

Asi nejlepší reklama na Spore - update

Pátek, 12. září 2008   Pokec

Zavilí hráči asi vědí, že vyšla hra Spore, která simuluje evoluci, můžete si vytvářet své příšerky a jejich svět. Autorem je ten samý týpek, co dělal Sims. Jenže zatímco Sims je hra, kterou každý správný křesťan hrát může, protže si tam hrajete s božími stvořeními, a v duchu pravdy a lásky jim zabydlujete pokojíčky, Spore je dílo ďábla!

Můžete tam vytvářet potvory, které mají penis větší než jsou samy, je tam evoluce a ty potvory tam šukaj! A to všechno křesťanské děti svede do pekla. A co udělá správná křesťanská americká matka v moderní době, když už nelze tvůrce hry jen tak snadno upálit případně rozčtvrtit? Založí webovou stránku, na níž přesvědčivě ukáže tu zrůdnost - antispore.com.

Až si tam prohlédnete ta videa (zmiňovaná příšerka je tady a v komentářích se navíc dozvíte, jak udělat penis z lega... ehm) a přečtete si zapálené texty admina a neméně zapálené komentáře (lepší než novinky.cz!), asi budete v pokušení ... si tu hru koupit :-)

Update: hehe, tak v posledním příspěvku na antispore se to profláklo ale když si přečtete komentáře, zjistíte, že spousta lidí to vůbec nepobrala (já taky ne, našla jsem to na gamespy). Podstatný je konec téhle citace (která je od paragrafu 22 podle písničky ricka astley, prý se jedná o rickroll ... co se člověk všechno nedozví ... prý je to profláknuté a zná to každý, což není pravda, protože já ne:-))

But the Bible teaches us that God was not done with man. For we were His creation and He then spoke to Noah in Genesis 8:21-27 after the flood.
“21. The LORD smelled the pleasing aroma and said in his heart: “Never again will I curse the ground because of man, even though every inclination of his heart is evil from childhood. And never gonna give you up. 22. “Never gonna let you down.” 23.”Never gonna run around and desert you.” 24. “Never gonna make you cry.” 25. “Never gonna say goodbye.” 26. “Never gonna tell a lie and hurt you.” 27.”Never truly believe anything you read on the Internet. There will always be cases of Poe’s Law.” (nikdy doopravdy nevěřte tomu, co čtete na internetu, vždycky to může být případ podle Poeova zákona)

Poe’s Law podle wiki říká, že je těžké odlišit fundamentalismus od parodie na fundamentalismus, když tam nemáte smajlíky .. a tam fakt nejsou, to bylo opravdu podlé :-)

Další hromádka odkazů

Čtvrtek, 4. září 2008   Webovitosti

které lama přežvýkala na konci prázdnin - něco vážně, pak inspirace css menu, brushe, typo a na konec něco nevážně, a nic o google chrome! :-)

Fallout 3 - Survival guide ve stylu 50.let

Úterý, 2. září 2008   Obrázky

Na PAX vydala Bethseda manuálek k přežití - Vault Dweller's Survival Guide a kromě toho, že se tam dozvíte spoustu věcí, které by každý skautík v atomovém věku měl znát, je to hezky graficky udělané v retro stylu. Pamětníkům to připomene příručky z civilní obrany, nepamětníci mohou jen litovat, o co všechno přišli, a fandové Falloutu mohou slintat na monitory :-)

A nejlepší rada na konec:

Jste v akutním nebezpečí?
Zahoďte tuto příručku a utíkejte!

Banksy v Americe

Pondělí, 1. září 2008   Obrázky

Známý ničitel fasád a postrach všech poctivých měšťanů, Banksy, se vydal na cestu do USA a v New Orleans již zanechal své stopy, které můžete i s komentářem vidět na jeho webu. Další obrázky z Ameriky prý bude přidávat postupně ...
Když kliknete na END v tom horizontálním pásu, dostanete se na jeho starší věci.
via

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)