Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Uh, tak nějak to je

Úterý, 21. říjen 2008   Obrázky

ano, začínám v tom mít jasno ... xkcd.com

ale proč visty nechtějí scanovat na síťové tiskárně, to ještě netuším...

Jak jsem neprožívala volby

Pondělí, 20. říjen 2008   Pokec

Hm, tak vám nevím, v neděli jsem přišla na návštěvu k rodičům a měli puštěnou televizi a koukali na výsledky voleb. Tak jsem na to chvíli koukala taky, byla tam nějaká mladá energická cosi, co měla před sebou notebook (no úplně jako na manažérka, fakt!) a důrazně před sebou spínala ruce, když hovořila (to na to mají nějaké školení, aby vypadali akčně?), a tvářila se věcně profesionálně a pak pronesla něco jako "výsledky, které vylézají ze statistického úřadu" a měla po imidži ... tsss, tsss.

Potom kterýsi politik pronesl moudro ve smyslu, že možná za týden přijdou volit ti, kdo "se zalekli své absence u voleb" .. huh? Teda já se lekám lecčehos, třeba když mi spadne na hlavu pavouk ve sklepě ale absence u voleb? Že by návrat k rudé minulosti?

Pak tam ukazovali Paroubka, který na oranžovém pozadí vypadal trochu do zelena a snažil se nevypadat jak měsíček na hnoji, a potom na modrém pozadí Topolánka, který vypadal oranžově a zvadle, čemuž se nelze divit, a když potom začali zobrazovat dvojice kandidátů do senátu, a při tom používali jakési podivné zvuky, které nejvíc připomínaly start papírové kosmické lodi, tak jsme to vypnuli a věnovali jsme se důležitějším věcem jako kam s těma jabkama a kdy přezout zimní gumy ...

Tolik tedy k politice, abyste si nemysleli, že su úplný ignorant a tragický osud země mi neleží na srdci. No, neleží ... volby do krajů nezmění celkem nic moc, a na Moravě to už stejně měli oranžoví, a zákony tu platily stejné jako ve zbytku republiky, a zajímavé bude snad jen sledovat, jak si ti křiklouni poradí s tím, že teď už musí něco dělat a nestačí řvát, že všechno je blbě.

Splněná přání

Čtvrtek, 9. říjen 2008   Pokec

jsou to nejhorší, co vás může potkat. Tak jsem se těšila na novou verzi informačního systému a už je to tady. Bože, jak jsem byla blbá!

Tady není to, co jsem tu měli, tady bylo to políčko dole a teď je nahoře, tady byl telefon, tady jsme měli jiný výběr .. tahle obrazovka je úplně jiná, a kde je naše oblíbená obrazovka blabla? Zrušená? No to snad není pravda, my ji chcem zpátky! A proč máme používat tohle, když to celou dobu děláme takhle? Že je to rychlejší? Tsss, my už jsme zvyklí.

A proč je tohle tak složité ... že to má další možnosti? My nechceme další možnosti, my to chceme jako dřív! Aneb jak praví webová klasika - "Nenuťte uživatele přemýšlet" - vždycky mi název té knížky, která pojednává o vývoji webů, připadal trochu nadnesený, ale možná by si ji měli přečíst i výrobci informačních systémů :-)

A kromě toho spousta drobných chybek jako doprovodný jev každé velké změny ...

Výsledek je telefon každých 10 minut, naštvané maily, nervní uživatelé a jedno uštvané IT zvířátko, které sotva doleze domů, tam sebou mleskne na gauč a nemá chuť vůbec na nic, ani na hraní, ani na weby, ani na čtení, jen ten Fernet zbývá. Snad se přes víkend upravím zpět do lidské podoby :-)

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)