Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Tak jsem měla předsevzetí

Středa, 14. říjen 2009   Pokec

že budu psát jen pozitivně, protože kdo to má číst, takové domácí fnjukání, že jo. No a vidíte, jak to dopadlo ... 14 dní na bložínku ani ťuk, žádná pozitiva a zářivá budoucnost ... hmm, budu na to muset jinak, tak ňák, filosoficky, jako že všechno zlé je k něčemu dobré. No, tak já to teda zkusím, no.

Minulý týden mě v kanclu štípl sršeň do krku. Sice jsem ho pak hned zapleštila složkou s inventurama ale na krku jsem měla asi dvoucentimetrovou rudou tuhou bouli a svědí to pořád. Ale ten nádherný pozitivní pocit, když jsem se kochala 3-centimetrovou mrtvolkou nepřítele zcela nepietně se povalující na zemi u levé přední nohy skříně s dokumentací - k nezaplacení. A pak přišla uklízečka ... a mám jen ten svědicí krk, chjo. Ale kancelář je pozitivně čistší.

A taky zas nastaly "mé dny" a tak jsem šla na nákup a oni neměli moje oblíbené vložky bez křidélek! Jo, já vím, že pro pocit jistoty a bezpečí nutně potřebujete křidélka (a pokud možno i padák), ale já su dobrodruh, já chci nebezpečí a vzrušení! A tak jsem tam stála v tom Kauflandu před regálem plným létacích uklidňujících balíčků a po všech těch letech budování kapitalismu a spotřebního blahobytu jsem si připadala taková bezradná, jak vesničan ve velkoměstě, no fakt. Začínám vidět pozitivní stránky přechodu ...

Ráno jsem vylezla v letní bundě a adidaskách, odpoledne u nás bylo 5 cm břečky a sněhodéšť a vítr a než jsem došla na zastávku, za ušima mi stékala voda pod límec, boty jsem měla promočené a bylo mi zima, chjo. Zkrátka počasí pod psa. A pak jsem se koukla na protější stráň s lesíkem a ty stromy s červeným a žlutým listím byly poprášené sněhem a zem byla taky pocukrovaná a celé to vypadalo tak pohádkově a neskutečně a úplně mi přestalo vadit, že su mokrá myš. Tak nevím, je to pozitivní nebo jsem divná? A je pozitivní, že jsem divná?

Diablo webík

Ďábelské odkazy

Sekce blogu

Komentáře

parajumpers k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 14.10.2013 06:24
Pozdrav ze záhrobí :) - Chaos sanctuary
Rantalion k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 27.08.2013 09:39
Zdravím SuE. Čirou náhodou jsem se vráti l na Tvé stránky a vzpomenul, koli [...]
MartinXC k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Ne, 25.08.2013 13:49
Zdravím SuE, po letech okénko nostalgie. S Diablem 2 jsem skončil před let [...]
melcz k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Čt, 08.08.2013 23:41
dobra zprava, rad si prectu nove prispev ky :) A D3 je pro me takova oddych [...]
anonym k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
St, 17.07.2013 14:54
Zdravím SuE. Jsem rád že ještě žiješ:). Jinak všem diablistům co jsou zár [...]
Temno k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Po, 24.06.2013 22:42
Jsem rád, že to tu neumřelo... A taky, ž e nejsem jedinej blázen, kterej už [...]
A.Jey k příspěvku Pozdrav ze záhrobí :)
Út, 18.06.2013 23:26
ahoj .-)