Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

I blogeři mají své dny, a já navíc rýmu

Středa, 2. květen 2007   Pokec

Ano, blogerské dny se vyskytují periodicky a šíří napříč komunitou způsobem, který by se dal přirovnat snad ke společnému soužití dívek na koleji - to se dohadujete, kdy která zabere pokoj pro sebe a toho svého, a ostatní ať jdou do kina, až náhle zjistíte, že jsou dny, kdy "to" máte všechny najednou, a tak začnete pořádat periodické dámské dýchánky ...

U blogerů se to projevuje tak, že se začnou zabývat komentáři, komentátory a komentují kvalitu, kvantitu, nadbytek či nedostatek komentátorů a jejich vliv na svůj krevní tlak, blog, a svět vůbec, načež se do toho zapojí komentátoři, kteří komentují komentáře blogerů ke svým komentářům, a posléze pak komentáře blogerů ke komentářům, které komentují komentáře komentátorů k blogerským komentářům, a protože většina komentátorů jsou současně blogeři, zjistíte, že z blogů se stávají komentáře k článkům komentátorů, a až to všechno přečtete, začnete oceňovat elegantní způsob, jakým řeší své dny muži v televizní reklamě, a jdete si ten fernet dát taky.

A nakonec je to zajímavé, zábavné a občas trochu surrealistické počtení - třeba o vosách a kosách nebo proč se nemazat nebo o pravidlech nebo o svlékání krtků nebo o komentářové demokracii (to už je fakt vážné) nebo o neúctě k mládí.

A co já? Já mám stejně jako lokutus úplně jiné problémy. Předevčírem jsem odpoledne nestihla nakoupit a večer jsem se schovávala v bytě, aby mě neobjevili paliči čarodějnic, a tak jsem šla nakoupit až včera, to bylo otevřené jen v Hypernově, a tam mají takové mňam slaninové rohlíky, to si vždycky jeden dám do ruky a cestou ho sbaštím (přesněji sežeru jak hladový vlčák). Nikdy jsem neměla alergii ani rýmu - až včera, jak jsem šla do kopce a krmila se, jsem najednou měla plný nos, zaslzené oči a nemohla jsem dýchat, protože pusu jsem měla ucpanou rohlíkem, takže to vypadalo nějak jako žvýk, nádech, smrk, žvýk, smrk ... a to vše doprovázeno funěním vyčerpaného hrocha, protože jsem si toho nabrala trochu hodně.

Naštěstí mě nikdo neviděl, nikdo to tedy nemohl komentovat, a to je dobře, protože by to byly komentáře neuctivé, necitlivé a dokonce asi i bez vykání :-)

Doufám teda, že to byla alergie na nějaký podezřelý keř u cesty a ne na ten rohlík, protože čerstvému slaninovému rohlíku se žádný blog nevyrovná!

7 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Spejbl v 02.05.2007 17:27
Jak to tak typuju tak nakoupit jsi šla klidně až 1.5. hlavně protu představu toho rohlíku. Ale je fakt dobrej. :)
#2 Víťa v 02.05.2007 19:50
ty rohlíčky já taky rád :oP
#3 Lokutus http://lokutus.bloguje.cz v 02.05.2007 20:16
Pokud by tě někdo viděl a chtěl to neuctivě komentovat, tak se můžeš utěšit tím, že to blogger určuje pravidla, nikoliv komentátor. Tedy pokud nemá ústa momentálně ucpaná rohlíkem. :-)
#4 SuE v 03.05.2007 18:41
A je to tady - i R.H. dostal měsíčky:
http://radekhulan.cz/item/diskuse-na-internetu-dela-z-lidi-idioty
#5 Gomba http://gomba.bloguje.cz v 03.05.2007 19:12
Tak jsem se konečně dověděl, že jsem TO dostal. Teď konečně začínám věřit v rovnoprávnost!!!

Ne, vážně. Je fakt, že najednou se článků na podobné téma vyROJilo hodně. Pro mne byl starovacím impulsem právě ROJův text, ale v hlavě se mi to převalovalo několik dní. To je prostě život, jako na dívčí koleji. Mimochodem, na té koleji za to mohou feromony či cosi podobného, i v domácnostech s více ženami to funguje podobně. Má to svoje atavistické kořeny někde v pravěku :)
#5.1 Lokutus http://lokutus.bloguje.cz v 03.05.2007 21:05
Tak to jsem TO dostal ještě dřív, než ROJ, ale zato těsně po DGX.
#6 zirafka http://blog.zirafka.cz v 05.05.2007 12:09
Sakra. Ja jsem TO jeste nedostala.

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist