Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

D2: Rychlé expování na uber kostrách

Pondělí, 9. červenec 2007   Diablo2LOD

Danek na AB napsal nedávno DaneK's 1.1X "Uber leveling" Guide v1.0 - aneb jak rychle nahrabat levly v UberTristamu. Návod je psán pro battle.net a teď by to mohlo být docela aktuální, jestli potřebujete rychle vyexpit nějaké postavy. Toto je stručný výtah z návodu, budete potřebovat nakukovat i do originálu, protože jsou tam ilustrační obrázky.

Nejdříve musíte mrňouse dostat s pomocí kamarádů do aktu 5 hell. V tom vám může pomoci Kasosův rushovací návod. Jestli netušíte nic o uberpotvorách, přečtěte si třeba tento krátký návod na diablo2lod.diablo3.cz (na suewebiku je návod podrobnější ale pochází z úplného počátku „objevování 1.11“, o co to vlastně šlo, a tak je značně neuspořádaný, najdete ho v sekci technická data)

O co jde – rychlé získání levlů pro partu mrňousů a Ubertristamu na kostrách, které vyvolává Ubermefisto. Nejlepší likvidátor bude asi hammerdin, měly by tam být dvě postavy na vyšším levlu. Jak postupovat:

mef house
domek pro mefa
leecheři
dvorek pro mrňouse
 1. V Ubertristamu odlákejte někam mefa (pak se teleportujte pryč nebo opusťte hru a vraťte se),
 2. Vykuchejte diabla a baala
 3. Nalákejte mefa do domečku (prostě ho lákejte za sebou dovnitř a pak se teleportněte pryč nebo opusťte hru)
 4. Přiveďte mrňouse do toho vypáleného dvorku
 5. A teď potřebujete mefa vybudit, aby začal vyrábět kostry. Stačí se přiblížit k domku, nemusíte ho vidět -problém je v tom, že ten, kdo se přiblíží a „spustí“ to, nemusí být ten, na koho to mef začne házet. Cílem koster je vždy hráč, který přišel poslední do hry. Jestliže do hry přišel poslední nějaký mrňous, kostry s vrhnou na něho! Jenže nestačí, aby velká postava ze hry odešla a zase se vrátila – protože mezi jejím odchodem a příchodem se nikdo jiný neobjevil, bude cílem stále mrňous. Abyste zajistili, že cíl bude ten, kdo na to má (hammerdin), je potřeba udělat toto:
  -mrňous odejde ze hry
  -pala odejde ze hry
  -mrňous se vrátí
  -pala se vrátí
 6. Začněte vraždit a mrňousům nabíhají levly. Z levlu 25 na 60 je to za 20 minut, pokud jste je měli na nízkém levlu, tak to trvá asi taky 20 minut na level 25. Po levlu 60 se to už zpomalí.
 7. Problém je, že jak je tam mrtvých koster moc, hra začne lagovat (tak po 5 minutách). Buď musíte všichni na pár minut do města, aby kostry zmizely, a pak opakovat - vrátí se mrňousové, jeden hráč jde vybudit mefa a pala začne házet kladívka. Nebo se přesuňte na jinou pozici tak, abyste kostry neviděli, a po 5 minutách to střídejte zpět na pozici 1 (tohle je prý pro zkušenější hráče). S tím lagováním pozor, protože když to neuhlídáte včas, hra spadne a máte po expení a torch. Ten Torch na závěr nezapomeňte z mefa vyloudit :-)
 8. Kdo nevěří, ať prý skoukne tohle video ze hry

Máte-li pocit, že "rushování" je fuj, a vy byste se k tomu nikdy nesnížili a hrajete poctivě a ... tak tenhle článek není pro vás. Jsou však i takoví, které to baví až v hell, a těm se tohle třeba bude hodit.

6 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 jAVUREK v 11.07.2007 11:49
No nemůžu si pomoct ale je to na expení desně náročné. Na lvl 40 se jde bezva naexpit s enchantem na cows nm.(25 na cows norm).alší levely sbírat s high charem ve full hře v lokac´ích jako pit atd. podle mě daleko efektivnější než tyhle trist runy.
#1.1 SuE v 11.07.2007 12:47
tohle je spíš pro ty, co vynechají ancíky a jsou v hell na levlu 4-5 nebo si nechali postavu protáhnout přes classic. je fakt, že jsem to nikdy nezkoušela ale prý to jde
#1.1.1 ubu v 11.07.2007 13:51
Ono se to využívá hlavně na lvl service, na d2jsp si zaplatíte, že chcete mít postavu 1-85 full rushed, all q, unstats, unskilled a to za 1 den. Pokud máte dost fg, pak to neni problém :o) Každopádně využití na hc je tak trochu vo hubu.
#1.1.2 Anonym v 12.07.2007 11:48
Ale já myslel klidně i s hell rushem. Prostě vim jak to v tistu vypadá a taky mám dost zkušeností s expením na hell a normal. Z toho co tu čtu mi vychází to že moje způsoby jsou rychlejší :). Nehledě na to že ti spadne hra a cely expení máš v tahu.
#2 greene v 14.07.2007 11:46
ja hram na us serveri a tam je uberlveling dobre zabehnuty, ale teraz po resete je to onicom, zatial bol tusim len jeden. ale ak nie je uberleveling, tak sposob grush a expenie v hell chaos sanctuary tiez na nie je zahodenie.
#3 TR (stary znamy tal rasha) :) v 15.07.2007 14:24
co som cital tak teraz sa kostricky maju objavovat uz pri kazdej postavicke....

a zaroven je to navod na levelovanie, nikdo nepise ze je najlepsie :)

pricom kravicky baals atd mozu byt "teoreticky" rychlejsie, ale zaroven pri tom je strata casu ked sa clovek musi loadovat do hier, hladat lokacia atd atd, pricom tu moze v klude stat len na mieste :)

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist