Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

D2: jinde prázdniny nebyly

Neděle, 9. září 2007   Diablo2LOD

jak jsem to tak prázdninově flákala, zapomněla jsem slídit u sousedů a tam se děly věci. Tak aspoň opožděně:

Na diablo2.sk můžete najít dva nové zajímavé buildy - překlad Tauntera. Autor buildu je SSoG z amazonbasin, takže to je záruka, že půjde o pěkného úchyla, a taky že jo - barbar, který se potvorám vysmívá a dráždí je, až dostanou mrtvici .. nebo tak něco .. radši si to přečtěte. Překlad udělal Barraccuda.

A úplně nejnovější je tam PvP build na jedovatou javazonku od Gaspiho. PvP jsem nikdy neprovozovala a tak k tomu těžko něco řeknu, je na vás, abyste to vyzkoušeli :-)

Na diablo centrále se taky pěkně rozjeli, doplnili spoustu věcí, popisů, a začali se sekcí buildy. Je tam vidět kus práce a myslím, že diablo centrálaje dobrý nástupce Diablova doupěte. Je to přítulné i pro začátečníky, protže se důsledně drží českého překladu, a vlčáci se už zorientují i v češtině.

V sekci Buildy je několik stručných strategií na každou postavu a postupně tam přidávají další. Ty popisy jsou někdy až příliš stručné, (třeba u skeletonmancera je doporučena dexterita 130 a nikde není napsáno proč - pro štít? jaký? co takhle alternativa bez štítu= žádná dex?), a popsaná výbava - výčet věcí - nedává příliš alternativy (někdy je lepší uvést vlastnosti, které je potřeba na výbavě mít), což může být u začátečníků problém, ale protože je tam forum, můžete se autorů zeptat :-)

Víte o nějakých dalších českých diablo webech, které obsahují zajímavé informace/návody/downloady apod? Sem s nimi.

5 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Footman v 10.09.2007 22:43
Co takhle nejakou newsku z medianu, ty už jsi na něj zanevřela uplně?
#1.1 SuE v 11.09.2007 08:12
nene, jen jsem si naivně myslela, že když brotherLaz hraje v alfa testuHellgate, tak na to nebude mít čas a on si ho, na rozdíl ode mě, udělal.
Tak já to během tohoto týdne spáchám :-)
#2 Anonym v 11.09.2007 16:52
Njn, brotherLaz nepotkal zizalu teroristku a asi ani nebyl vul se psem natoz aby nekde bloudil kvuli pochybnemu srazu. Tak mel casu DOST a navic ma v poradku "strileci" prst a umi cist v mapach. :-)))))
#3 sappi v 11.09.2007 16:54
Chjo, ten roztomily anonymek jsem byla ja. :-(
#4 Nagaloni v 13.09.2007 10:12
jsem rád že slídíš i v našich vodách
škoda jen že se teď začátkem nového školního roku snížila rychlost novinek na diablocentrale :oP

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist