Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Blíží se čas pohádek a horrorů

Pondělí, 15. prosinec 2008   Obrázky

a určitě zas bude několikrát Mrazík a Nastěnkou a Ivánkem a pohádkovými vyřezávanými chaloupkami a dědečkem Hříbečkem a tak. Když jsem poprvé ve filmu viděla ty načančané domečky, tak jsem se ušklebovala, jak si to filmaři přibásnili, protože něco takového přece nikde není. A teď jsem narazila na web o Rusku, jsou to takové zajímavosti a je to anglicky a hodně obrázkově, a na tom webu jsou fotky vesnických sibiřských domů, teď už omšelých, ale v době, kdy se tam procházel Ivánek, byly asi v plné kráse, tak už jen najít chaloupku baby Jagy a já snad začnu věřit i na dědečka Hříbečka.

Ty horrory budou zažívat spíše pečící a vařící matky ale pokud do této kategorie nespadáte, a kdyby se vám po nějaké hrůze stýskalo, nakoukněte na tuhle sbírku horrorových plakátů. Většinou jsou trochu starší a kreslené, a ty příšerky jsou roztomiloučké, takové ze života :-)

Všechny odkazy jsou obrázkově výživné, tak chvilku vydržte, než se to načte.

4 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Nev v 16.12.2008 15:50
Krasne fotecky. Jeste hezci chaloupky. Jen bych to chtel videt v zaberu cele ulice a ne jen takhle vytrzene ze sveta :-)
#2 Garn http://diablo3.cz v 16.12.2008 19:08
4SuE: Zkus občas tu "Picasso" fotogalerii na googlu, jestli to neznáš, jsou tam občas nádherné fotky, které se opravdu rovnají práci profesionálů, chodím tam často, když potřebuju do prezentací fotky nějakého místa, krásná noční fotka osvětleného rudého náměstí osvěží prezentaci více než nějaká rozmazaná od boku...
#3 Numb v 21.12.2008 11:04
Pekne fotky. SuE nenasly by se nejake vanocni wallpapíry? Snazim se najit rucne malovane, ale na nic moc jsem nenatrefil. :)
#4 Garn http://diablo3.cz v 24.12.2008 18:09
Šťastný a veselý SuE, ať se ti ten web rozrůstá, chodím sem rád :-) A nějaký to štestí v reálu, ale kdo by stál o real life, že ;-)

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist