Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Vážení přátelé

Čtvrtek, 1. leden 2009   Pokec

právě se zotavuju z předvánoční krize. Všude jsou krize - středního věku, pozdního věku, střední východ, dálný východ, bankovní a hypotéční, automobilová ... a tak jsem si taky jednu soukromou pořídila.

Jak jste si všimli, krize se navenek projevila jako naprostý nedostatek nových příspěvků na bložínku. Ano, snadno se to dá zaměnit s prostou leností a jen ti, kdo zažili něco podobného, či trpí chronickou alergií na práci, mohou pochopit, jak hluboce, široce a vysoce byla moje duše zasažena. Pokoušela jsem se to léčit čtením pohádek (zkuste si "najít" něco od Robin McKinley) ale problém přetrvával.

Nakonec jsem se odhodlala k razantnímu zákroku a zvolila jsem prostředek, který jediný mě udržoval při smyslech v průběhu puberty mých mláďat. Ano, nainstalovala jsem si znova Diablo2 LOD a začala jsem od začátku, moji oblíbenou trap assku.

Obávám se však, že kvalita ani kvantita článků zde se příliš nezlepší, protože jsem jsem toho zapomněla tolik, že budu muset proslídit svůj vlastní web, abych zjistila, jak se to vlastně hraje, a protože jsem tu toho o diablo nakecala dost, asi to bude chvíli trvat.

A vám všem přeju ať v novém ďábelském roce taky máte čas a chuť si hrát :-)

3 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Gorthaur v 02.01.2009 10:41
gratulujem, ja som podobne po dlhsej dobe nahodil pre zmenu Titan Quest a uzivam si s Conquerorkou ;-)
#2 sub-zero v 02.01.2009 13:40
i já jsem si musel skočit na mephista a jeho kolegy :-)
#3 Bahen v 08.01.2009 11:32
sarka farka, ze bych taky oprasil nakou postavicku?

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist