Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Kdo moc hledá, moc se dozví

Neděle, 3. květen 2009   Pokec

Můj milý deníčku,
venku je tak hezky a mně je tak smutno. Už jsem ti dlouho nic nenapsala, já vím, ale to je proto, že pořád čtu, a když nečtu, tak mám depresi, a může za to ten fejsbůk. To jsem takhle zas jednou byla na návštěvě u našich, jsou to už důchodci a technický pokrok přijímají opatrně, takže jsou vůči internetu a těmhletěm počítačům poměrně ostražití, a pečlivě v novinách sledují všechna varování, která se internetu týkají.

A když přijdu na návštěvu, maminka mi vysvětlí, že ten fejsbůk je nebezpečný, protože v něm lidi všechno vykecají a potom mají problémy, a ať se neošklíbám, psali to v novinách. A taky ty nahaté fotky na internetu, to prý nikdy nepochopí, jak to někdo může vystavit, a ať se neopovažuju něco o sobě někde napsat, protože pak nikde nedostanu práci, protže zaměstnavatelé to čtou (hlavně ty nahaté fotky, ehm) ...

No, co se týká fotek, tak ty opravdu nehrozí, ty by mohly zajímat snad jen klub nekrofilů. A fejsbůk nemám, ujistila jsem maminku, a nic o sobě nepíšu, tak co. Na což mi odpověděla, že mě stejně zavřou, protže se dočetla, že bude nějaký zákon, že počítačníky budou žalovat, když se do firmy dostane nějaký vir. No to mám fakt blbé teda, to už tu dlouho nebudu, protže prý na klávesnici je víc virů než na záchodovém prkénku (to taky psali v novinách, fakt). No, tak to je už jen otázka času, než si pro mě přijdou, protže klávesnici zásadně čistím tak, že z ní jen vysypu drobečky.

No ale tuhle mi to nedalo a zadala jsem do gůglu svoje jméno. Tak copak to tu máme. Suewebík, ok, to se dalo čekat, nějaké překlady, to taky.
Ale učitelka na ZŠ? Tak to je jasné, že to nejsu já, protože pedegogicko-výchovná hodnota tohoto webu se blíží nule, aspoň doufám.
Další stránka vyhledávání ... stíhána za podvod a v dubnu bude soud ... WTF? Obyčejný popisek pod obrázkem a hleďme, do jakého bahna to vede.

Njn, to mi maminka říkala, hned jak jsem se vdávala, „neber si ho, takové divné příjmení má“, a já jsem naivně a hrdě prohlašovala, že je to tady ve městě příjmení úplně obvyklé, a je jich tu moc, a teď to teda mám.

Chjo, a to jsem se tak snažila působit důvěryhodně a ani jsem tady na bložínku nepoužívala žádné sprosté slova, a stejně je moje pověst v troskách, tak teď už je to jedno, teď už konečně můžu i napsat, co mi nejvíc utkvělo ze South parku, je to takové příhodné: kurvadrát! :-)

PS: google is evil :-)

6 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 anw v 03.05.2009 21:09
google je kamarad hackeru, to neznas? ((:
fejsbuk je humus, jsem si ho vytvoril jen proto, ze "vsichni ostatni ho maji", ale po zrale uvaze jsem tam dal jen svoje jmeno - ale co tam ti lidi davaji za informace o sobe ...

ja bych rekl, ze uz nepotrebujeme detektivni kancelare: fejsbuk s guglem (popr. guglovat na fejsbuku) nam muze bohate vystacit .. xDD

btw, nevi nekdo, jak se s trapassinkou dostat prez Duriela ??
#1.1 Slanec v 03.05.2009 23:07
Jistěže. Běhat dokola a doufat. Kelpie snare na mercovi taky udělá svoje. A jestli mluvíme o Normalu, tak ... běhat dokola a doufat :).
#1.2 anw v 04.05.2009 14:19
btw2: SuE, a kde si dala ty udajne 4 miliony z toho tunelovani? xD
#1.2.1 SuE v 04.05.2009 15:02
heh, já nic, to oni! Ale jestli se ty prachy našly, to netuším

v té firmě tenkrát dělali IT moji bývalí kolegové, a když se to provalilo, tak pak museli žádat majitele z Prahy o povolení na nákup snad i kancelářských sponek

a taky tím padla oblíbená prago-xenofobní místní teorie, že všichni tuneláři jsou z Prahy, takže to vlastně mělo i kladné účinky :-)
#2 Javůrek v 03.05.2009 23:48
... stíhána za podvod a v dubnu bude soud ... WTF?

Tak tohle mě pobavilo :))
#3 ladiczech v 07.05.2009 18:55
Měla bys své příhody zapisovat častěji, moc pěkně se to čte...
Aspoň než bude D3 :)

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist