Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

D2 - bude testovací realm pro patch 1.13

Pondělí, 4. květen 2009   Diablo2LOD

Ačkoli mi někteří vyčítali, že jsem oznámila pozdě, že Blizzardi oznámili patch 1.13 na konec dubna, ve skutečnosti to bylo ještě pořád moc brzo, protože je květen a patch stále nikde.

Na oficiálním foru se lidi rozčilují, že je zruinovaná ekonomika, protože nikdo nehraje a všichni čekají na nový patch, a Bashiok řekl, že si sice mysleli, že by to mohli stihnout, ale nakonec to nestihli, a že stejně neřekli přesné datum, tak jako vo co jde, že.

Ale abychom nebyli smutní, tak nám dovolí jim ten patch otestovat na testovacím realmu, a až to bude, tak nám řekne, jak se tam dostat. Což je na jednu stranu špatné, protže to znamená, že se patch 1.13 ještě o něco oddálí, na druhou stranu to napovídá, že by v něm mohlo být i něco zajímavějšího, než jen drobné opravy. zdroj

2 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Danny v 04.05.2009 19:40
Když patch 1.13 před pár měsíci oznamovali, tipoval jsem release date na srpen, tak uvidíme. :)

Každopádně už se těším. Přesně jak říkáš - jestli bude test realm, tak novinek bude zřejmě hromada. Stále můžem doufat v tolik žádanou shared stash.

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=15443288961&sid=3000
#2 k,j v 04.05.2009 21:35
boze mo jako sa len tesim
mozno to fakt bude stat za to!!

ja by som si najviac zelal, aby opravili rychlost a plynulost kurzoru v hre. neda sa dobre pvp-ovat
tam clovek vidi ze uz je to stara hra

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist