Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Zas jsem šmejdila po AB

Úterý, 21. březen 2006   Diablo2LOD
Pro odborníky to bude spíše opakování, ale bohužel, žádné převratné novinky jsem dnes neobjevila :-)

V tomto tématu se mluví o skillu Sanctuary. Sanctuary snižuje všechny imunity u undead potvor na nulu. Mělo by to fungovat i pro kopací assku. Funguje to jen pro toho, kdo tu auru má na sobě. Sanctuary v partě bude přepsáno amplify a decrepify, čímž se jeho účinek ztratí.

A tady je možná odpověď na otázku o pořadí maxování synergií a mastery pro Fire ball, která tu kdysi byla, a na níž nikdo neodpověděl. Mělo by být aspoň 30 bodů v synergiích v době, kdy je maxlé mastery, pokud chcete dostat maximum hlavně z Fire ball (za předpokladu +5 skillů)

Kdy zasáhne Guided arrow a bone spirit, přesněji - kdy nezasáhne a proč se řeší tady. Oba skilly mají autohit a měly by zasáhnout stojící cíl se 100% účinností, pokud neblokuje (GA může být vyblokován štítem, BS i GA můžou být vyblokovány weapon blockem u assky). Ale před BS se dá utéct, má jen určitý dosah a má také jen omezenou AI (inteligenci) a za některé překážky prostě neleze. Totéž platí o GA, tam je navíc známo, že když stojíte těsně za překážkou, tak se nezalomí. GA také někdy hůře hledá cíl, pokud nestřílíte v dobrém směru. Fuguje to tak pro všechny potvory včetně bossů. Defense nemá význam žádný
Tohle je zásadní rozdíl proti věcem s ITD (ignore target defense), které mají max 95% šanci na zásah a nefungují na bossy.

1 Komentář

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Ice http://www.naweb.cz/ v 25.03.2006 10:35
jj. Přesně tak

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist