Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

O webu diablovodoupe.cz

Neděle, 21. březen 2010   Diablo2LOD

Doména diablovodoupe.cz má od ledna 2010 nového vlastníka a nemá nic společného s původním webem a forem, které založili sir Ggorash a Horadric. Ten nový web vypadá spíš jako eshop k diablo hrám - nic proti tomu ale taky nic, co by mě zaujalo.

Původně suewebik vznikl jako textová záloha diablova doupěte pod názvem Diablovodoupe Lite, protože tam byly časté výpadky hostingu, posléze se specializoval na technické překlady a návody k diablo 2, a nakonec, když už z toho začala být taková slátanina kdečeho, jsem to přejmenovala na Chaos sanctuary - což lépe vystihuje podstatu téhle neuspořádané hromady slov, a vlastně je to ten pravý název doupěte diablova :-)

Ve starých návodech a článcích k d2 stále ještě najdete původní hlavičky a nebudu to měnit. S novým webem diablovodoupe.cz nemám žádné vztahy a veškeré odkazy, které se tu určitě někde vyskytují, jsou jen důkaz mé nesmírné lenosti a chaosu zde panujícího a neberte je vážně ... spíš jako když po rozvodu pořád nacházíte jeho fusekle ve skříni :-)

5 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 hul v 22.03.2010 13:38
:-) fusekle :-D . . . No Sue, zda se mas tyhle situace prozity
#1.1 SuE v 22.03.2010 17:03
kdepak, na tohle se nechystám, u nás je to tak, že moje fusekle se nenacházejí v žádné skříni ale na naprosto náhodných místech ... prý su nepořádná, či co ... :-)
#2 Gorog v 26.03.2010 01:47
Haha to byli časy:-)).. Mimochodem http://diablo2.ezin.cz/ pořád ještě jede:-)..))) Asi to zkusím přesunout k sobě na doménu:-)
#3 Horadric v 02.04.2010 20:44
No jo, docela jsem zíral, jak si hned po vypršení mojí domény diablovodoupe.cz ji kdosi zaregistroval... Inu, osvědčená značka :)
Jinak Sue, máš můj hluboký obdiv, že jsi u toho pořád vydržela :) Já už D2 nepařím (naposledy tak před 2 roky), na stará kolena teď hraju Dofus :) I když až vyjde D3, tak je mi jasné, že do toho zase spadnu, ach jo :)
#4 Lukas v 03.04.2010 01:20
Jen tak mimo téma---nostalgicky sem utřel slzu při čtení o starým diablovodoupe.cz...Teť už jenom čtu suewebik---mimochodem mnou často navštěvovaný stránky---fakt dobrý SuE ))) Dija dvojku už nehraju---ale nevim proč mám neodolatelný nutkání koupit nový PC---kdyby náhodou vyšla nějaká nová hra na D----tak aby mi jela...

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist