Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Jak jsem šla spát časně kvůli Blazence

Pondělí, 2. květen 2011   Pokec

aneb případ licoměrné klávesnice

Už jsem tu několikrát kňučela, že nemůžu hrát Diablo 2, protože mě od klikání bolí packa. Až nedávno mě osvítilo - jaká postava se dá hrát v D2 bez velkého klikání? No přece bláznivě blažená blaze sorcka Blaženka (čímž je vysvětleno ono podezřelé jméno v nadpisu, doufám).

Blaze sorcku jsem kdysi dávno hrála v patchi 1.09 a byla to pěkně adrenalínová zábava. V patchi 1.10 tvrdili, že se to hrát nedá kvůli malé škodě blaze – nebyly tam synergie, ale v patchi 1.13 přidali synergii z warmth 4% k blaze i firewall.

Tak kromě blaze a fire mastery dávám body i do warmth a zkouším to zatím bez energy shieldu, ale horko těžko sháním věci, protože moje archivy jsou už dávno pryč, a myslím, že budu potřebovat víc +skillů. Zatím je to pořád pohoda, ale jsem teprve v Crystaline passage na NM.

A jak si v poklidu hraju takhle v podvečer, můj drahý se rozhodl mě odvrátit od svatého boje se silami pekla, a se slovy „jen pij, budeš povolnější“, přede mě postavil sklenku červeného. Jenže v tu chvíli se po Blažence cosi vrhlo, natáhla jsem packu, že přepnu skill, sklenka to neustála a víno cáklo do klávesnice.

Ano, milí čtenáři, řekla jsem to slovo, co dáma prý neříká, a otočila klávesnici, aby víno vyteklo, protože to měla být nepromokavá klávesnice, kterou jsem kdysi dostala na vánoce. Tak jsem za zuřivého mumlání dalších nepublikovatelných slůvek utřela stůl, utřela klávesnici, utřela myš a nakonec i sebe a pustila se znova do hry. F klíče fungovaly, takže vzhůru znova vraždit, ale jak jsem stiskla ALT, hra spadla do lišty a nastartoval se dvakrát Firefox. WTF? Asi jsem zmáčkla WIN klávesu? Nene, něco bylo špatně, ALT se choval špatně pořád a jak jsem zkusila něco napsat, bylo jasné, že klávesnice tu jednu malou spršku nerozchodila ... tolik tedy k té nepromokavosti.

Tak jsem Blaženku opustila a síly pekla mohly v klidu spát. A já jsem šla spát taky, aby pekelníci nebyli další den ve výhodě :-)

4 Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 Anonym v 03.05.2011 12:00
Hodně zdaru s novou Blaženou a ať ti slouží tak dobře jak ta stará, možná i líp :D Budeš teda moct hrát D3 s tou rukou?
#2 Psychopat v 03.05.2011 12:20
Nevím jestli máš ty stejné problémy s rukou ale jelikož trávím denně i 14 hodin u počítače také s ní mám problémy. Pomohla mi speciální gelová podložka plus židle s opěrkou. Občas ruku namáznu i ibuhepou nebo co je po ruce a je to výrazně lepší. Bolí to ale přežít se to dá. Jestli chceš někde bych našel na dodavatele té podložky, je tedy dost drahá ale zdraví je jen jedno:)
#2.1 SuE v 03.05.2011 13:32
díky, napiš, můžu to zkusit ale podložka asi moc nepomůže, mně to nějak jde až do lokte :-(

a jasně, D3 si nenechám ujít, i když asi nebudu moct hrát tolik jako normální závisláci :-)
#2.1.1 Psychopat v 03.05.2011 14:49
Já mívám problémy s otlačeným zápěstím a s karpálním tunelem. Ruka občas také bolí ale to spíše zase kvůli problémům s ramenem:) jo počítače to je mor. Zde odkaz na podložku mají tam i jiná řešení právě z důvodů ergonomie možná něco pomůže. Majitel byl ochotný a asi i znalý věci takže byl schopen i docela slušně poradit. Přeji hlavně zdraví...

http://www.ergo-product.cz/podlozka-pod-mys-technogel-bila.-top-model?ItemIdx=0

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist