Home   Diablo3   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Diablo3 - bashiokonoviny a odkaz na judgehype

Čtvrtek, 11. srpen 2011   Diablo3

Zkušenosti v partě– pokud jste spolu blízko, dostáváte stejně zkušeností, když se vzdálíte moc od party, nedostanete je. Nebude "rested experience".
Budou shrine, celá parta je dostane, pokud bude v dosahu

Zlato padá pro každého v partě zvlášť, stejně jako věci. Gold find ovlivní pouze množství vašeho zlata, ne ostatních v partě. Abyste něco dostali, musíte být poblíž při zabití potvory.

Hodnota armoru má na každou třídu postav stejný vliv ale třeba barbar může mít pasivní skill, který zvýší hodnotu armoru o 100%.

Diablo cinematic bude plné informací. Intro je video podoba Cainova deníku, takže bude vypadat jako náčrtek. Budete ji moci přeskočit a vrátit se tomu později ale poprvé byste to sledovat měli. Pak je ještě 10 intro pro každou postavu a pohlaví, ale další filmové sekvence už jsou detailní, filmové realistické animace na jaké jsou hráči z diablo her zvyklí. A bude jich hodně.

PvP - Nákup super věcí za peníze vám nezajistí, že budete pořád vítězit v PvP, protože ten nový matchmaking systém vás bude stavět proti podobně vybaveným a zkušeným hráčům.

Town portál umožní jen návrat do města, zpátky musíte přes waypoint, a ačkoli je jich ve hře hodně, docela se projdete, než se od WP dostanete nazpět třeba k bossovi. Do města nemusíte kvůli prodávání (na to máte Cauldron of Jordan) ale třeba kvůli tomu, abyste se připravili na boj s bossem – nakoupit health potions, než byste riskovali „multiple durability losses“ – že by se při smrti poškozovaly věci? .

Detailní zpráva na Judgehype, na stranách 5-9 jsou seznamy pasivních a aktivních skillů pro všechny postavy. Názvy skillů jsou naštěstí anglicky , zbytek ... google překladač :-)

7 Komentářů

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 darth v 11/08/2011 21.21 (Odpověď)
Spis pri pruchodu portalem poskozeni veci?
#1.1 Daemonius v 12/08/2011 23.50 (Odpověď)
To by bylo moc ujetý i na Blizzard. Nepochybně myslí durabilitu při chcípnutí. To je stejné pro D2 i WoW.. rušit to nejspíš nebudou. Ostatně musí být nějaká motivace proč neumřít.. :D Byť Hellgate systém se mi líbí víc..
#2 Anonym v 13/08/2011 09.46 (Odpověď)
V d2 ti neklesne durabilita při chcípnutí.
#2.1 vagabund v 14/08/2011 20.13 (Odpověď)
ale fuj, v diablu se nechcípe, ale "ripne", i když je pravda že je hráč potom celý chcíplý :))
#3 Machr Machrovič v 15/08/2011 16.50 (Odpověď)
Vypadá to, že hratelný pro mě bude opět jen hardcore mód a pravděpodobně, bohužel, opět až po vydání datadisku ke hře.
Hra vypadá nějak úchylně dětsky a při skrumáži více postav bude díky přehnaným efektům naprosto nepřehledná. Už teď mě štve, jak pracně najdu silný build a úchyláci z Blizzardu mi ho zase časem "vyváží" nějakým nanicovatým updatem. Diablo 3 bude opět především o masochismu hráčů :-(((
#3.1 Ashen v 16/08/2011 19.06 (Odpověď)
Lolz to the wallz. Když se ti to nelíbí - http://goo.gl/rJr5o
#3.1.1 Machr Machrovič v 17/08/2011 20.05 (Odpověď)
Á, zase jeden prosťáček, co sice umí číst, ale nechápe napsané. :-)

Přidat komentář


Text uzavřený mezi hvězdičky se zobrazí tučně (*word*), podtržení se dělá takto: _word_.
E-Mail addresses will not be displayed and will only be used for E-Mail notifications
 
 

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist