Home   Diablo3   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Diablo 3 - durability, gamescon, a nic se neděje

Úterý, 16. srpen 2011   Diablo3

Dnes budu nepokrytě vykrádat zprávy z diablo.incgamers, protože nikde se nic neděje, a podle vyjádření blizzu ani nic moc dít nebude, beta prý není "imminent" (na spadnutí), ale přesto ještě hra může být letos. Hm. Na gamescon bude v sobotu rozhovor s vývojáři diabla podle programu, tak snad něco ukápne ...

Na diablo.incgamers mají screenshot potvrzující, že věci ztrácejí durability (trvanlivost) při úmrtí - "You have died. Yout things lost 10% durability". No uvidíme, jak drahé budou opravy, aby nás to umírání nakonec nezruinovalo

Ve wiki na incgamers rovněž mají aktualizované obrázky a info o resources jednotlivých postav. Dělené oranžovo modré resource pro huntera, mana pro witch doctora, mlíčko pro pro monky a něžně fialovo růžová pro wizarda - to su zvědavá, kolik lidí bude hrát wizarda za chlapa ... U barbara prý je nabitá fury jako sluníčko.

5 Komentářů

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

#1 drak v 16/08/2011 12.59 (Odpověď)
Na Diablo 3 se těším celou dobu, sice nejsem - nebyl jsem - takový zarytý hráč, ale vždycky mě bavilo - nezapomenu na Diablo 1 po kabelu dokončené na Hell :).
Je ale fakt, že se mi poslední informace moc nezamlouvají a doufám, že to nepodělaj. A jsem moc zvědav, zda to uvidíme letos.
#2 HolyTommy v 16/08/2011 16.09 (Odpověď)
Ja pujdu urcite do wiznisky:D
Ale ani se na D3 nejak extra netesim. Blizzard me pekne sere se svoji marketing politikou. Osobne me vubec nevadi ingame aukce protoze tam by byl blizzard opravdu blby kdyby ji neudelal kdyz vemete v uvahu kolik "aukci" bylo na D2 a parazitovali na hre od blizzardu. Stve me politika "udelame to takhle protoze je to tak pro Vas lepsi, protoze.....". Stejne jako vnimam cechy jako narod zlodeju a podrazaku vnimam americany jako narod lehce manipulovatelnych idiotu. Takze to blizzardu prochazi a nespali jim barak :D

Osobne tu mam originalky starcraftu. 2x D1. 2xD2 LoD(vzdycky jsem to nekam zastrachal) W3c+ FT a chvili jsem hral wow (1,5 roku xD). Vzdycky me hry od blizzu a penez jsem nelitoval... ve skutecnosti jsem litoval pouze nakupu HG:L, kterou proste povazuju za neskutecne nudny shit.

Zpet k tematu blizzard je bohaty ale nepromarni jedinou prilezitost byt jeste bohatsi. rikam aukce me nevadi, ale delaji hry absolutne failproof. Prakticky nemate sanci neco udelat vylozene spatne a vsechno je lehci a lehci -_- nemate sanci si zkazit charaktery, nemate sanci hazet vylozene spatny DPS rotace. Diablo ani wow nikdy nebyly PvP hry(50% gear, 49% RNG (% sance na crity, evady, dodge, blocky, procy skillu etc.) nicmene je to cim dal vetsi faceroll.

To ma za nasledek samozrejme vetsi a vetsi komunitu ( blizzard se pravdepodobne snazi docilit aby jejich hry mohli casem hrat i batolata) jejiz kvalita je samozrejme na bodu mrazu ( nepocitejte do toho prosim GSL a Gradmaster ligy v SC2 thx:D )

Ale pro hrace jako jsem ja a verim, ze i pro vetsinu tech s nimiz jsem travil cas na D1 a D2 HC ztraci ty hry svoje kouzlo a hloubku.
#2.1 morte v 16/08/2011 20.55 (Odpověď)
Ja len dúfam že to ešte zmenia lebo tie zmeny ma tiež doš nasraly.Prílišné zjednodušovanie mi už začina dosť liezť na nervy.
#2.1.1 Psychopat v 17/08/2011 19.51 (Odpověď)
To mi teda řekněte co bylo tak strašně těžkého na D1? Kouzla jste měly jen ta co jste našla nebo koupila. O questech se ani nedá mluvit stejně tak o žádných složitých boss fighting. Tvorba postavy nebyla v podstatě žádná. Hra to byla super, ale že bych se u ní nějak napřemýšlel to si nepamatuji.
#2.1.1.1 Machr Machrovič v 17/08/2011 20.12 (Odpověď)
Jednička opravdu moc na přemýšlení nebyla, ale ve dvojce LoDu na hardcore už hráč musel sakra přemýšlet a znát.

Přidat komentář


Text uzavřený mezi hvězdičky se zobrazí tučně (*word*), podtržení se dělá takto: _word_.
E-Mail addresses will not be displayed and will only be used for E-Mail notifications
 
 

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist