Home   D2rozcestník   Median 2008   Odkazy   Archiv blogu 

Chaos Sanctuary

Možné výpadky webu v příštích dnech

Pondělí, 18. březen 2019   Pokec

Web je nutné zmigrovat na jiný server s vyšší verzí php, což patrně způsobí, že nic nebude fungovat, boť tenhle redakční systém je z roku raz dva a nikdy nebyl upgradovaný (protože při pokusu u upgrade to zdechlo). Takže po všech těch letech, kdy jsem všechno šťastně zapomněla, mě čeká těžký souboj s pokrokem.

Proč to vůbec dělám?

Když jsem si tak zpětně procházela web, přineslo mi to spoustu hezkých vzpomínek, už to by jako důvod stačilo :)
A co kdyby Blizzardi opravdu převedli D2 do koukatelné podoby na moderních monitorech? Kam bych si pak chodila pro inspiraci?
Hlavním důvodem ale je, že stále hodlám provozovat další weby, které na suewebiku jsou, speciálně harrington.suewebik.net, protože konečně letos vyjde další knížka, a hellgate.suewebik.net, protože jsem začala hrát tu verzi na steamu. Dokonce i na photofiltre ještě někdo občas zabloudí.

Při přípravě na převod jsem to tady trochu pročistila - zcela jsem zlikvidovala celou sekci o diablo3 a zyel a vyházela jsem hodně neplatných/zastaralých odkazů z webovitostí.

Update: web už imigroval, zdá se, že vše funguje :)

Komentáře

Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

Žádné komentáře

Autor neumožnil přidávat komentáře

Dál už to nevede, ale můžete se vrátit nahoru nebo proslídit archiv blogu nebo nakouknout do ďábelského fora nebo na odkazy. Kontakt: sue@centrum.cz TOPlist