DiablovoDoupě lite - texty a odkazy

Nejen o počítačové hře Diablo2 LOD

[ Diablo]     Leap attack - knockback        28. 2. 2004


Na Arreat Summit zas proběhlo další kolo oprav - většinou drobnosti, které se týkají věcí i skilů. Opravili tam synergie života od decoy pro valkyrii na +88 za level, což jsem v článku o valkyrii opravila taky.

Zajímavá je informace o skrytém bonusu na na knockback - odhození u skilů leap a leap attack u barbara :
Leap a leap attack mají oba skrytý knockback s určitým radiusem (dosahem). U leapu má zaklad 2.6 (přesněji 2.64) yardů a získává 0.66 yardů za level skilu. Např u leapu na levlu 10 bude mít knockback radius (1.98 + (10 * 0.66)) = 8.8 yardů. Je to přibližné.
U leap attacku je základní dosah knockbacku 2.6 a získává 1.32 yardů za level. Např leap attack na levlu na levlu 15 bude mít radius knockbacku (1.98 + (15 *1.32)) = 21.7 yardů. Je vidět, že leap a leap attack na vysokém levlu mohou odhodit potvory na skoro celé obrazovce. (P.S. ten druhý vzorec je nějaký divný, očekávala bych, že se od 2.6 odečte 1.32 a bude ten základ 1.28 nebo bude základ víc než 2.6, no ale co už .. to je nepatrný detail :-))

Přidala jsem do odkazů saesovu PvP stránku, go sae, go :-) a do obecných odkazů jsem šoupla transhumanismus - trošku divný název pro sdružení, snažící se propagovat nové technologie a poznatky vědy a bojující proti předsudkům, třeba u genetických modifikací.

[link]  Názory  

Předcházející příspěvek: Statistika gamblení a něco webových změn
Následující příspěvek: affix kalkulator