DiablovoDoupě lite - texty a odkazy

Nejen o počítačové hře Diablo2 LOD

[ Diablo]     Jen trošinku úchylná asska        16. 5. 2004

Ostrá tlapka - hybridní vrahounka s pastma a dragon claw. Co je na ní divného? Nepoužívá žádný charge-up skill. Na MA asce mi vždycky vadilo to přepínámí charge-up - člověk se musí moc soustředit a koukat, jestli už jo nebo ještě nee a přepínat charge a vůbec, nic pro lenochy :-)


Tak jsem vyrobila podivnou hybridku s max dragon claw, hodně do claw mastery, a max lightning sentry /death sentry.
Dojela jsem s ní celkem bez problémů hell, tak se musím vykecat .. však už mě znáte :-)

Skilly:
30 lightning sentry (20+10 z věcí), damage 1-2616 (10 výstřelů, 5 pastí … )
30 death sentry (20+10)
19 claw mastery (10+9) - tohle jsem zmastila, dávala jsem do shadow, radši jsem to měla maxnout a shadow nechat jen jako štít, AR 12000
31 dragon claw (20+11), damage 900 - 1500 (s venom)
11 burst of speed (1+ 10 nebo 8 záleží z kterého zbraňového slotu se to vyvolá)
11 venom (1+10 nebo 8) , přidává průmerně 240 jedové škody za 0.4 sek, takže to lze počítat celé do damage jednotlivého úderu
15 shadow master (5+10 nebo 8) , chtěla jsem to dotáhnout na 17 ale moc rychle jsem to dohrála :-)
3 charged bolt sentry pro synergie na LS, radši jsem to měla dát do claw mastery, no co už :-(
9 mind blast (1+8) , bohužel 32 % šance na konverzi, což dost otravovalo
9 cloak of shadows (1+8) - můj nepoužívanější skill na hell :-))

Výbava:
celá idea byla postavená okolo dvou bartuců (+skily pro DC i pasti), upgradovala jsem je, a s BoS na 11 levlu jsem dosáhla na slušný IAS, furt jsem přemítala, že dám do levého drápu shael ale než jsem to zrealizovala, baal byl mrtvej … V pravém bartucu je lebka aby měla aspoň trošku mana steal.
Brnění je upgradnutý duriel shell - svlíkla jsem ho z barbara, no a co, nechtělo se mi nic vymýšlet.
Helma - shako, kvůli + skilům a maně, i život se hodí
Boty - gore rider
Amul je Maras - njn, už zas, ale když on je tak krááásnej , potřebovala jsem ty 2 +skily a resisty
Rukavice - immortal king kvůli +str a +dex, ty upgradnuté bartucy jsou docela náročné
Ringy - raven frost, rare na resisty
Opasek - string of ears
2 +trap charmy, 1 +martial charm, další charmy na resisty a +min/max dam

Výsledné stats: life 1360, mana 315 - uplně stačí, str 188, dex 169, resisty - 75/59/75/23

Jak se to hrálo
Na začátku martial arts, pak jsem investovala do pastí, maxla jsem LS, pak něco do DS a domaxovala dragon claw. Pak jsem dala něco do charged bolt, že dodělám další synergii pro LS ale když jsem viděla, že pastičky jsou naprostá smršť, tak jsem toho nechala a rozhodla jsem se, že vytáhnu Shadow na slušný level (17) ale dohrála jsem to dřív. Shadow, venom i burst of speed se volají na druhém slotu, kde mám drápky +3 shadow, tím se získají +2 shadow skily oproti bartucům. Hrálo se to pohodlně, což byl můj hlavní cíl - na levém myšítku DC, na pravém LS. Nahodila jsem LS, přepla na DS, když se objevily první mrtvolky a zbytek rozsápala drápkem. Maxnutá DS je opravdu plošně hubící skill. Hlavně se to dobře používalo na smíšené tlupy s lightning imune - neimunní potvory pohubily pasti, mrtvolky rozprskla DS a zbytek těžce raněných milosrdně dorazily holky drápkama.

Pomocníka jsem si vzala standardně holy freeze, ale teda, řeknu vám přátelé, byl nějakej divnej. Na hell furt scípal a to měl docela slušnou výbavu, člověk aby se o něho furt staral, platil mu doktory, a děsně chlastal při boji a furt čučel assce do výstřihu a nebo shadow na zadek a válel se na zemi, jak viděl nějakou větší potvoru, lemra jedna.
Tak si holky řekly, že to teda né, když se chlap neumí o sebe postarat, nestojí za námahu a šly to od druhého aktu hell samy.

Na Hell jsem musela začít používat deku - cloak of shadows. Mindblast jsem moc nevyužila, děsně mě rozčilovalo, jak tam ty příšery zmateně stojí jak volič ČSSD po posledním Špidlově projevu a čekají na ránu z milosti.

Hodně důležité byly ty +skilly, bez toho by se to asi hrát nedalo, takže jsem tu výbavu dělala jako mix bojové a kouzlicí a vlastně kromě těch +min/max damage charmů a upgradu bartuců, jsem pro fyz damage moc neudělala. Damage drápků byla zvyšována přes mastery a dragon claw - asi o 300%. (mastery nebylo maxnuté, mohlo by to být víc)

Na NM je to mlátička, na Hell jsem vlezla na levlu 74, a během volné chůze za baalem jsem dosáhla level 80 a na něm je asska dohraná. Možná jsem měla ubrat pastičkám a dát víc do claw mastery. Ale to je otázka stylu hry - většinou byla jako pastičková a DC byl doplňkový skill. Určitě by to šlo hrát i naopak ale pak bych se musela víc zaměřit na damage drápků, a možná i nějaký IAS by to chtělo, upgradnuté bartucy jsou runic talons a jsou tudíž pomalejší :-)

A bavilo mě to hodně :-)

[link]  Názory  

Předcházející příspěvek: BSE, samec a maturity
Následující příspěvek: Verze zy-el 3.7c