DiablovoDoupě lite - texty a odkazy

Nejen o počítačové hře Diablo2 LOD

[ Diablo]     Ďábelský gulášek - aury, meč a facety        30. 8. 2004

Na otázku Jak se skládají aury z věcí a skilů odpovídají brianc84 a skitril v diskusi na (ab) .
Máte-li stejnou auru z věci a ze skillu (např holy freeze z doom), použije se ta aura, která je na vyšším levlu. Obě aury jsou aktivní a damage dostane potvora z obou ale holy freeze (zpomalení) jen z té vyšší.
Aura z věcí nemůže být zvýšena pomocí +skillů. Působí na ni ale synergie (např resist cold zvýší zvýší holy freeze)
Auru z věcí lze zvýšit tak, že máte další věc s tou samou aurou - např když má barbar dvakrát Beast berseker axe , bude mít auru fanatismus na levlu 18.
Co se týká různých aur, je až nechutné, kolik jich lze mít, tak třeba paladin (většinou a Zealot) s aurou Fanat (vlastní), HF(Doom) a Defiance (Exile), a ještě má Might pomocníka (merc), který má Thorns (brnění) a Holy Fire (zbraň). Jiný příklad je tento screenshot , viz popis dole (ten IG je vyrobený z runového slova Hand of justice.

Eth indestructible phase blade - Hezký špek s cruel mečem. Brista chce vědět, jaký levl je potřeba na získání šance na imbue u ethereal Dimension Blade
nebo ethereal Crystal Sword
Pak to chce upgradnout na phase blade, čímž se zachová bonus z ethereálnosti ale zároveň to bude indestructible (jak už to u phase blade bývá). Ty levly pro imbue jsou 70 pro dimensional blade a 57 pro crystal sword (pro mbue je nutno přičíst +4 k levlu pro cruel). Pro výpočet použili affix kalkulátor na diablo2.de, o kterém jsem ani nevěděla.

Facety a věci z výbavy. Adeyke říká tady Facety zvýší elementální damage ze skilů ale u dálkových útoků nezvýší damage z výbavy (týkalo se to elem skilů amazonky). Uhm .. su jakási zmatená, tož jak to teda je .. zas mi cosi uniklo?

[link]  Názory  

Předcházející příspěvek: Proc nejede diabloii.net
Následující příspěvek: Šílené vítězství nebo vítězství šílenství ...