DiablovoDoupě lite - texty a odkazy

Nejen o hře Diablo2 LOD

Několik lehce úchylných nekrů

       15. 5. 2005

Na diabloii.net se již před nějakou dobou objevilo pár návodů do strategy compendium. K bližšímu prozkoumání jsem se dostala až teď. Jsou tam zajímavé (rozuměj - lehce úchylné) buildy pro nekra. Pojďme se na ně krátce podívat.

komandomancer od TheKbob
Nová verze návodu - nekro, který bojuje nablízko podporován hordou koster. Spoléhá se na Poison dagger bug: - máte-li p.dagger jako hlavní skill (vedle koule zdraví), dává AR k jakékoli zbrani a nedává pois.damage. Tohoto se v buildu využívá, takže se jako zbraň doporučují runová slova jako beast nebo passion. Doporučuje se shromáždit co nejvíc věcí, které dávají aury. Dovednosti - max skeleton mastery a skeleton, dále dle uvážení, používá se decrepify, life tap, atract. 4-5 bodů do p.dagger a samozřejmě +skilly.

Daggermancer od darnocpdx
Krome synergií pro p.dagger se doporučuje clay golem, lower resist, dim vision a confuse. Ten výpočet jedové škody je tam asi nepřesný ale jinak je to hezký návod. Ten build by měl být hratelný i pro "untwinked" postavu (bez dobré výbavy).

Jailkeeper od Leuchovius
Nekro, který používá útočná kouzla a bone prison na tankování, nalákání a ovládání potvor. Bone.prison stojí na vysokém levlu jen 1 bod many a láká na sebe potvory z okolí, vydrží 24 sekund. Bone prison je synergie pro bone armor.
Bone prison je vhodný jen pro single hru nebo pro partu s kouzelnicí, jinak ne! Nemá smysl ho používat u diabla a baala ale jiní bossové se na to nachytají.
Jako pomocník se doporučuje fire rogue. Nedoporučuje blokování - je pomalé a bude mít stejně bone armor.
Bone wall používat k rozdělení oblasti, třeba v chaos sanctuary.
Dále jsou tam varianty jailkeepera - s jedem nebo bone spear nebo skeleton mages nebo nablízko s dlouhou zbraní nebo s lukem.

link  Názory  

Předcházející příspěvek: Hellgate je na suewebiku
Následující příspěvek: Edguy - neznáte?