DiablovoDoupě lite - texty a odkazy

Nejen o počítačové hře Diablo2 LOD

[ Diablo]     Pár obecných střípků ... pro začátečníky? :-)       

Kam se vyvolá Inner Sight, Slow Missiles, a Cloak of Shadows? Je středem hráč nebo to místo kam kliknete?
Adeyke odpovídá že je to místo, kde stojí hráč (klikat můžete kam chcete) a i když se pak ten hráč přesune, ta oblast zůstává fixována na místo, kde původně stál. Jakmile je to vykouzleno, zůstává to na potvorách, které byly v dosahu. (podle diskuse v AB

Jak je to s přepisováním kleteb a kouzel? Např Cloak of shadow zruší nekrovy kletby? Je něco, co může zrušit Attract:? A co taunt? Odpovídá ledrug (diskuse v AB)
Podle všeho CoS a Taunt přepíšou nekrovy kletby i sebe navzájem. Zdá se,že cokoli, co má animaci nad hlavou hráče nebo potvory je technicky kletba - nekro kletby, barbarovy pokřiky, Cloak of Shadows, baal blood a defense curse a některé efekty ze svatyň (shrines). Jediná výjimka je asi stun a energy shield. Nižší grafické efekty jako inner sight a conversion do této kategorie nepatří. Každá postava (hráč, pomocník, minion - vyvolaný tvor, potvora) mají v daném okamžiku aktivní jen jednu z těchto obecných "kleteb" a jestliže přijde nová, prostě přepíše tu původní. Platí, že dim vision nemůže přepsat confuse a nic nemůže přepsat attract. Jinak se přepisuje cokoliv čímkoliv z výše uvedené skupiny.
Svatyně (shrine) , které vám dají něco nad hlavu (armor, combat, exp, resisty, stamina. Skills. Mana regen), přepíší jakoukoli kletbu, kterou na sobě máte. Studny (wells) jsou odlišné - odstraní kletbu z vás, pomocníka a minionů. Studny nemají vliv na efekty svatyní. (pozn. Protože svatyně jsou chápány podobně jako kletby, snižuje aktivní fade u assky trvání efektu svatyň)

K buildům sorcky jsem přidala tabulky fast cast rate - rychlost kouzlení pro lightning/chain lightning a pro ostatní kouzla.

A ještě jeden odkaz na "Všeobecný FAQ na všechno", který vyrobili (vysosali) na dii.net z různých zdrojů, které jen zřídka specifikovali ... jak překvapivé :-). Mno, nevim Zharousovy tabulky mi připadají lepší...

[link]  Názory  

Předcházející příspěvek: Maličký pokrok
Následující příspěvek: Tož na chvilku odejdu a hned zas diablo řádí ...